bugün

Sevgilisinin yanında altına sıçan bir arkadaşımızın hikayesidir ; Nasıl mı ? Bende şaşkınım..
Şöyle anlatıyo efendim :

Beyler ben Kerim. altıma sıçtım olayı anlatıyorum cuma günüydü dedik bi cumaya gidiyim sabah uyandım valideye sordum cuma kaçta diye neyse bi baktım 15 dk var ama nasıl sıçasım var karnım ağrıyo gece üşütmüşüz neyse gelince sıçarım dedim abdesti aldım gittim cumayı kıldım çıktım çat sevgilim arıyo dedi çok kötüyüm arzu ile kavga ettik gel ben heykeldeyim arzu bunun kankası işte ağlıyo fln bunu bna nasıl yapar şeklinde iyi amk geliorm dedim bindim 35c otobüsüne bursada olanlar bilir heykele çıkıcam ama bu sırada bok götün ucunda neyse otobüs son durakta bekledi fln ben nasıl sıkıorm kendimi siktimi şoför sigara içio ben içerde sıçtım sıçıcam neyse bindi göt bene indim heykelde kafkas pastanesinin önünde sevgilim oturuo orda üzgün bi şekilde beni görünce koşa koşa geldi ben kan ter içindeyim götü sıkmaktan amk kevaşesi başladı ağlamaya arzu orospusu bunun dedikodusunu yapmış sırrını herkese anlatmış fln hiç dinlemiyorum tek derdim sıçmak tamam ağlama gel bi cafeye gidelim dedim sortie diye bi mekan var çatı katı böle neyse sen bi otur ben lavobaya gidiyim dedim bi gittim amk tuvalaeti arızalımış sadece pisuvar var bi an aklımdan pisivara sıçmak geldi ama dedim dayan sen öğrenci evinde sular kesilince 6 gün sıçmayan adamsın gittim kızın yanına anlattı da anlattı diyemedim ki kakam var diye diyemedim hadi kalkalım mı dedim sıkıldın mı benden dedi bi derdimi anlatıcam onuda dinlemiosun dedi işte ne alakası var fln derken bi osuruk geldi böle acı göt çeperini yakan onu saldım bi iki saniye geçti koku burnuma geldi ki büyük ihtimal onada gitti ikinci gaz sancısı geldi. artık iş işten geçmişti zaten birinciyi patlattım ikiyide patlatıyım dedim demez olaydım bi koydum bi anda basınçla birlikte bacaklarımdan bi sıvı süzülmeye başladı ishal olmuşum amk altımda krem keten pantalon var yapıcak hiç bi şeyim yoktu bildiğin altıma sıçmıştım herkesin içinde herkesten ziyade sevgilimin yanında ben böle bi çaresizlik görmedim beyler bakın inanın itimat edin böle bi çaresizlik yok kimseye anlatamam ki ayağa kalksam götte bok otursam yine kokudan anlaşılcak. yapcak bişi yok dedim sevgilime doğru yaklaştım altıma sıçtım irem dedim dondu kaldı beni güldürmek için yapıosun demi dedi bacağı hafif kaldırdım ve kahverengi lekeyi gördü bi kahkaha attıkı kevaşe sormayın neyseki bu beni biraz rahatlattı çünkü bi tiksinme fln olayı olmadı insani karşıladı amk hiç beklemiodum napıcaz dedi bilmiiorm dedim o sırada gülüoruz ama neyse bunun yanında ince bi hırkası vardı onu göte doladım ben öle kalktık tuvalete girdim garsonlardan birini çağırdım böle böle burda beklemem lazım sevgilim kıyafet getirene kadar... anlayışla karşıladılar bi buçuk saat sevgilimi bekledim orda bizim eve gidip annemdem kot alıp gelmiş neyse giydim keteni donu kızın hırkasını attık kevaşe bu yolla bana yeni bi hırka aldırdı 80 lira girdi götüme neyse buda böle bi anım işte...
''göt çeperi mi?adam bokun tarihçesini yazmış resmen.