bugün

ornijali bu çocuklar, "kendi yazar olmamasına rağmen sevgilisinin sözlükte yazar olmasına izin veren erkek" 50 karateri baya bir geçti. uyarı verdidi sözlük.

elbette izin vermesi için, kız arkadaşının sözlükte yazdığından haberdar olması gerekli.

bir arkadaşımla sohbet ediyordum evvelsi gün, sevgilisinin sözlükte yazdığını öğrenmiş. kendisi pek haz etmez sözlüğü. şaşırdım elbet kız ardaşım sözlükte yazıyor falan deyince. hangi sözlük dedim. reklam yapmıyım abi dedi. kabul ettim. haklıydı. ee dedim sonra nasıl anlaştınız? anlatmaya başladı,

"bizim eski mahalleden tanışıklığımız olan, babamın eski ahbaplarından marangoz ve ünlü tornacı hilmi abi'ye gittim. yaşlanmış tanımadı beni. açıkladım sonra hatırladı. abi dedim, bana şöyle 1 metre uzunluğunda 7 cm çapında bir tahta yaparmısın? hemen de yaptı inanır mısın? çok güzel işledi. üzerine de seni seviyorum lale yazdırdım. lale bayılır ona seni seviyorum dememe. neyse atladım iett'ye, otobüse bindikten hemen sonra lale'yi aradım, müsait misin diye sorunca "aşkım ya sözlükte yazıyorum, anket var onu dolduruyorum çabuk söyle ne söyliceksen" dedi. bize gel 2 saat sonra dedim. tamam deyip hemen kapattı telefonu. sinirlendim tabi. telefonu sert bir şekilde kapatmıştı. 3 saat sonra geldi eve. niye geç kaldın dedim, gelişmeler'i okuyordum, kusura bakma dedi. (bu noktada hangi sözlükte yazdığını anladım aslında. çaktırmadım fakat). tornacı hilmi abi'nin sopasını sarılı olduğu gazete kağıdından çıkarttım. vernik de atmıştı, göz kamaştıran bir güzellikte parlıyordu tahta. al aşkım bu sana dedim. sevindi biraz. aaa üstüne seni seviyorum lale yazdırmışsın der demez geçirdim sırtına sopayı. dur vurma dedi, bir tane de ayaklarına vurdum. neden diye soran gözlerle baktı suratıma. o sözlükte yazılır mı diye cevap verdim. 100 adamdan 80 tanesi kızlar var diye orada dedim. diğer yazarlara saygı yok, karı kıza karizma yapmak için olmadıkları bir karakteri yaşayan adamlar yuvası dedim sevgilime. yazdıkların da okunmaz ayrıca, oy falan alamazsın dedim. bilgi entryleri giriyormuşsun değer vermezler dedim. yüreği burkuldu. ellerini açtı bana, vur bu ellerime dedi, vur haklısın, vur bana öldür beni dedi. tamam sus dedim ve dudaklarına yapıştım çok seksi gelmişti bir an için. o günden sonra da bir daha yazmadı o sözlükte. birinin bunları söylemesi gerekiyormuş sanırım."

diye anlattı. hak verdim adama. böyle olmalı erkek dediğin dedim. sonra sonbahar yağmuru yağdı. ısladım...
kıskanç olmayan erkektir.
ne halin varsa gör ben yeni aşklara çoktan açıldım zaten diyen erkektir.
aptal bir sevgiliye sahip insandir. sayet ortada bir izin isteme durumu varsa, kisiligi tam oturmadigi icin yazdiklarindan da hayir gelmez.
(bkz: terbiyesiz bacım afedersin)
bu zihniyette kisiler varken ancak dolaylı sekilde olabilir:

(bkz: yaz kızım)
"sözlükte yazmasına da karışıyo yani" diyeceğim erkek. çekilmez erkektir, terk edilmesi şiddetle tavsiye edilir.
Topluluk içinde oldukça iddialı erkektir... güç ve kontrol havası vardır onda, kıskanmaz... kız arkadaşının erkek arkadaşlarını çalışma arkadaşlarını ya da bulunduğu herhangi bir ortamdaki erkekleri bir tehdit olarak görmez. ve bilinmesi gereken bir nokta kızlar, kendine güvenen erkeklere ilgi duyar. Bunu iyi düşünün: Kendine güvenen erkekler, sevgililerinden birşey yapmak için onay beklemez ve bu hareketleri, kendine güvenen tipleri daha da çekici kılar... özgüven meselesidir.
"sanki izin vermesen, hatun da yazmayacaktı hemen." denmesi gereken erkek.
tamam yazmam deyip senin bilmediğin ve bilemeyeceğin bir nick'le at koşturacaktır "isterse" orada. bak ne dedim, isterse dedim.
yani istedikten sonra sen istersen kıçını yırt, beş para etmez. yani bu izin verme-vermeme muhabbeti boş iştir.

eğer illa sözlükte yazmasını istemiyorsan, onun ilgisini başka aktivitelere çekmelisin dostum, ki sözlükle uğraşmasın.
sevgilisiyle sözlükte tanıştıysa, gayet normal bir davranış gösteren erkektir.
Uludağ sözlük randevu evi mi de sevgiliden izinle yazar olunuyor diye düşündüren saçma olay. Ayrıca kadınlar aciz mi de nette hangi siteye girip hangi siteye yazacağına erkek arkadaşı karar versin?
Godoştur!

Ahuahuahuaua yeminle yazık lan size.
Daha henüz izin vermek kısmının alakasızlığını çözememişken bir de sevgilisinin sözlükte yazdığını bilecek ama buna ses etmeyecek adamın sokulduğu kalıba şoktayım aq.

ha sözlükte yazmak için illa eşlerimizden, sevgililerimizden izin alıcaz biz öyle mi?

Çünkü bu sözlükte erkek olanlar yazarın hatun olduğunu kestirdiği an akbaba gibi üstüne üşüşüyor Ve ne yazık ki bunu hisseden hatunlar da hemen erkeklere yavşıyor he mi? zaten, şahinazın çalıştığı genelev burası aq.

Bu sözlükte onlarca konuştuğu erkek olan; evli, sevgilisi olan sağlam hatun yazarların var olduğunu gerçeğini unutmayın. Bu hatunların "kardeşim" dediği onca yazardan da çıkıp en ufak bi yadırganacak hareket görmediği gerçeğini de sindirin artık oğlum.

Yazık lan size.
Kişi kendinden biliyor herkesi bence!

Niyetin neyse o tip insanlarla karşılaştırıyor seni zall usta bu platformda...

yazmak için geldim yazarım!
hatunlara yazmak için geldin, yazarsın!

işte fark burada!
Sevgilisini tanıyan ,ona güvenen ,olgun ve aklı başında erkektir.Ne yani sevgilisi sözlük yazarı olunca kötü biri mi oluyor? Nasıl bir zihniyet bu?Sevgilisine güvenmeyip başkaları ile konuşmasını yasaklamak ayrı kıskankanmak ayrı şeylerdir. Asıl sadakat onca erkek içinde tek bir kişiye sadık kalmaktır. Ve kıskanmak bir başkasınında sevgilisinden etkilenmesinden korkmak değil, sevgilisinin gülüşünü, mutluluğunu bir başkası ile paylaşıyor olmasıdır. Eğer sizin içiniz zaten iyi değilse ister sözlükte yazın ister başka yerde huylu huyundan vazgeçmez. He şimdi ben size kıskanmayın demiyorum ama kıskanmakla güvenmemek arasındaki çizgiyi iyi bilin.Üstelik sözlüğe sevgili yapmak için giren saçma sapan karaktersiz, kişiliksiz insanlar var mı düşünmek bile istemiyorum ama varsa da tüm insanlar için genelleme yapmayın. Erkeğin bayan, bayanın erkek arkadaşları olacak ve aralarındaki çizgiyi iyi bilecekler. Bağnaz bağnaz düşünüp beni deli etmeyin! Üstelik güvenmeyen çeker gider, seviyorsam her daim, her şeye rağmen, kim olursa, kaç kişi olursa ve bunların cinsiyetleri ne olursa olsun severim eğer birini sevmişsem.Sevgilime de sözlükmüş, facebookmuş başka bir şeymiş üye olmasına karışmam. Güvenmeseydim zaten başlamazdım.
Aynı zamanda Sevgilisinin en büyük fanı olan erkektir.
(bkz: topkek)
Sözlük ortamını bilmediğindendir o.
kafayı yemiş sözlük yazarları tarafından eleştirilen erkektir.

ne kadar kendinize güvensiz, asosyal heriflersiniz.
Kendisini bir kadına "izin verme vs izin vermeme" makamında gören efendileri şaşırtan erkektir.
eger hesabi ikisi beraber kullaniyor ve ozelleri kapali ise sorun olacagini dusunmuyorum.

aksi taktirde ciddi dusunen bir erkek sevdigini bu kadar abazanin bulundugu ortama birakmaz. cinayet cikar kesin.
lay lay lom ve seks uzerine kurulu bir iliskidir, sevgilisinin ne yaptigi umrunda degildir...
güncel Önemli Başlıklar