bugün

şahsımın sahip olduğu çekicilikmiş. tabi ben bilmiyodum bunu hayatıma giren kadınlar söyledi hep. bilirsiniz işte ilişki eskimeye başladığında minik yaramazlıklar farzdır.

açıkçası ben hep aynı taktikle osururdum.

+sevgilim pantolonumun arka cebinde sökük var sanki bakar mısın?
- tamam aşkım

hayatınızın kadını eğilir ve incelerken

-aşkım sökük falan yok
+ biraz daha iç kısma iner misin kadınım?
- bebeğim göremiyorum
+ istersen biraz daha yaklaş bal köpüğüm. senin gözlerin mi bozuldu ne?

ve sevgili gözlerini 4 açmış bir şekilde koca adayının sözünü dinleyip odaklandığı anda eylem gerçekleştirilir.

carrrrrtttttttttttttttttt.

hava akımının saatte 150 km hızla alnına düşmesi sonucunda kahkülleri sarsılan sevgili fiziksel tepkiler de gösterir. soğuk bir kış günü evi havalandırmak için açan ev kadının atmosferden gelen soğukla titremesini yaşayarak gelecekteki ev hanımı yaşantısına prova yapmaktadır adeta.

muzip erkek olayın şokunu henüz atlatamamış elmalı turtasının suratına 2. 3. hatta 6 ncı hava dalgasını seri seri fırlattıktan sonra olay mahallinin pastırma kokması neticesinde ikili bayılma tehlikesi geçirir.

sevgilisini bayılmaktan kurtaran kahraman erkek ona sıkıca sarılır ve alnından öptükten sonra az önceki kızgın böğürtlenli kurabiyeden hiçbir eser kalmamıştır.

arkadaşlar böyle aktiviteler evliliğe giden samimiyeti pekiştirir. rica ediyorum arada böyle muziplikler yapın ve ilişkinizdeki yabanilik kavramı yerini sıcak bir aile tablosuna bıraksın.
Özet: yazar kaliteli şalgamın nasıl yapılacağından bahsetmiş.
Bir başlığı açan yazarın suratına sıçan erkek çekiciliği değildir.
o nasıl fantazidir arkadaş.