1. 1.
    yeni yabılan demokratik açılımların etkisi bugün belediye otobüsünde gördüm ayakta durup birbirlerine sariliyorlar bacı sevgilisinin seyrek sakallarını okşuyordu.

şükür bundan 10 yıl önce sokakta gördüğümüz bacilara bakmaya cekinirdik şimdiyse rahat rahat bakabiliyoruz.

Yaşasın yeni güncellemeler.
    6 -8 ... excellent
  2. 2.
    Mide bulandırır.
    Cidden sağcı tayfanın erkekleri çok iğrenç, bakımsız ya. Tv'de falan görüyorum da bunlara eşleri ya da sevgilileri nasıl dokunabiliyor?

Kusucam, iyi ki solcuyum.
    20 -10 ... 11 haziran
  3. 3.
    gereksiz genellemeler ve saçma havlamalar.

eğer başkasının özgürlüğüne karışmıyorsa, istediğini yapsın.
    sizin sevgiliniz yok diye mi siniriniz anlamadım ki.
    5 -2 ... asilsen
  4. 4.
    el zinası yapan kızdır.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Herkesin özgürlüğüne kimse karışamaz.
    ... ershan kuneri
  6. 6.
    Ben böyle durumlarda evli olduklarını düşünerek kendimi rahatlatıyorum.
    3 ... yazar x
  7. 7.
    Biri bu cahil solculara sag-sol kavramlarının ekonomik yaklaşımları temel aldığını piyasa serbestleştikçe ve özgürleştikçe sağ, devletleştikçe ve devlet müdahalesi arttıkça sol olduğunu anlatsın.

Şeriatcı ve islamcılar bu açıdan bakarsak baya baya devletçidir. Tabi onların yasavvurundaki devlet islem devletidir ve bu devlet ne giyeceğinşzden saçınkza sakalınıza malınıza mülkğnğze karınoza kızınıza kadar karışma yetkisine sahiptir.

Neyse bunları anlamak iyi iqnun biraz fazla olması lazım solcuların ve islamcıların hemen bir okuyuşta anlayabileceği şeyler değil bunlar.

Hem solcular da mağara adamından farksız amk. Uzun yağlı saçlar, araba yıkama fırçasına dönmüş bıyıklar sakallar leş gibi bir sigara kokusu vs.
    ... eduardo elric
  8. 8.
    aslında yapılan hareket abes bir hareket değil, kimsenin de umrunda olmamalı ama bu bacılarımız-abilerimiz başı açık olan ya da farklı bir hayat tarzını benimsemiş insanların aynı hareketi yaptığını gördüklerinde birden "din elden gidiyor" diye havale geçirmeye başlıyorlar. tepki almalarının nedeni bu. yoksa bize ne? aşk güzeldir. dozunda** olduğu sürece keşke her yerde görsek böyle hareketler. ağzı köpürerek birbirine sataşan insanlardan iyidir.
    2 ... nammu
  9. 9.
    Sağcı tayfanın mı erkekleri bakımsız? yağlı saçları sakalına karışmış, kokuşmuş parkasıyla ortalığı mahveden bir solcu söylemiyor umarım bunu.

Başlıktaki kız içinse diyecek lafım yok, allah herkese yardım etsin.
    1 ... ruhsal enfeksiyon