bugün

aile babası modunda, annesinin kuzusu bir oğlan bulduğunu sanırken, birden bire adamın aslında piç kurusu olduğunu fark eden ve şok olan kızdır.

şimdi bu kızlar ikiye ayrılır

1, dünyası başına yıkılanlar.

bunlar bildiğin kezbandır. "aman da beni pompalayıp dölünü içime boşlatıp çocuklarını rahmimie koyup, sonra işine gidecek adam gibi adam, bana fino köpeği olacak koca buldum sandıydım da adam piç kurusu çıktı, vay başıma gelenler komşular, bu adam tasmasını bana vermiyor, benim zamanım boşuna harcandı," diye ağlayan kızladır. kelek kızlardır.

2, loto'da altı tutturmuş gibi sevinenler.

starbuck gibi kadın'lardır.
sevgilisinin babası olmadığını öğrenince üzüleceğini düşündüğüm kızdır.
piçlik, sevdiği kadınla beraber olduktan sonra kadınını peçete gibi kenara atmaktır ve herkese bu kızcağızı yaftalamaktır.

o zaman sevgilisine yaşattığı mutlu saatlere binler pişman olur o yaftalı peçete artığı kızcağız.. salaklığına yanar sadece..
kullanıldığını fark etmesine dakikalar kalmış olan kızdır, tabii hala kızsa.* fazla bağırtı, çatırtı falan olmaması için farkedilen piçin ortamdan o anda sıvışması ve uzun sürede ortalıkta görülmemesi doğru olandır.
sevgilisinin gay olduğunu farkeden kız'dan şanslı olan kızdır.
garipsenmicek oluşumdur.zaten genelde saf kızlar piç adamlardan hoşlanır.zıt kutuplar çeker.
(bkz: sen bana piç demişin)
(bkz: küçük emrah ın kız arkadaşı)
o herifin piç olduğunu bildiği için onla çıkıyodur zaten diğer türlü o çoçuk efendi birisi olsaydı çıkmazdı zaten. he gerçekten bilmiyosa sevgisi daha da artar.