bugün

"sevgilimin bacakları güzel, giysin miniyi herkes çatlasın" diyen biraz

hani nası desem top insandır.
hepi topu sevgilisi karısı değil çocuğunun anası değil ona ne . anası babası birşey dememişken sen kim oluyorsun da karışıyorsun sıfatın ne ? sen tatavanı yapma bas geç sıranı başkasına devret sana ne hıyar ?
alagavat.
Maalesef sevgilisini cinsel obje olarak gören erkektir. Yani öyle görmek onun da işine geliyordur. Yoksa Seven bir erkek buna katlanamaz. Modern görünmek için burada "sozo No kordoşom goyor No vor bondo" diyenlere aldanan da boynuzludur.

(bkz: i Feel a gavatlik in the Force)
sevgilisi harun abi olan sözlük ergenidir. avm lerde barzo trolleyip etek altından penis göstererek eğlenirler. maşallah.
Trolllerden nefret eden tiptir.
o bacaklara benden başkası bakamaz.

bencillikte birinciyim.
başlığı görünce sinir küpü olan tiptir. sen hem sevgilinin bacaklarını bize teşhir et sonra da gel burda atar yap. ya sen godoşsun buraya gelip bu atarlanmalar da neyin nesi? o değil de yengenin şöyle bikinili bi fotoğrafı var mı panpa yollasana neşemiz yerine gelsin.
rahatsız olmak için bir neden olmamalı, modern laik ve çağdaş bir insan tabiki rahatsız olmaz hele bir de sevgilinin bacakları sütun gibiyse, ''neden benim böyle bir sevgilim yok'' diyerek kıskançlıktan çıldırarak bakan yarmaları görünce, böyle bir sevgiliye sahip olduğunuz için kendinizden gurur duyabilirsiniz. kısacası çağdaşlıktır.
Bakabilirsin ama dokunamazsin dusturunu benimsemis insan evladi.
Not:Erkeği kızı yoktur. ilişki iki insan arasında ki özel bir bağdır ve ilişki de herkes karşısındakine herkes gibi davranmaz ona "özel" davranır.

insan kabul etsin etmesin evrimsel piskolojide hipergami de üst segmente yaklaşmak için karşı cinse iyi görünmek genlerine ve bilinç altına işlemiş bir gerçektir.

Hayır ben erkekler için giyinmiyorum demen senin genlerine ve milyonlarca yıllık evrim birikimini yalanlamıyor yani gerçeği kabul etmemen beni ilgilendirmez ki bunla ilgili tartışmak yer çekimini tartışmak ile aynı durum.

Hipergami de eş bulununca karşı cinse ilgi cekicilik de otomatikmen bırakılır çünkü "amaca ulaşılmıştır".

Sonuç: göz göre göre aldatılıyorsunuz eğer sizi kendisine çeken özellikleri başkaları için de kullanıyorsa bilime göre aldatılıyorsunuz.
çağdaş ve modern bir izmirlidir.
Kuşkusuz Ne zaman böyle başlıklara yazsam gavat diye mesaj atıyorsunuz. Bir şey demeyeceğim.
iskoçlar da Diyarbakırlı essy için sıraya giriyorlardı şimdi.
super ( burayı one piece franky tonlaması ile okusun bilen arkadaşlar) guavaattır *
malum havalar sıcak yengenizin şeyi gavur şeyi gibi yansın mı? alttan püfür püfür hava girmesin mi. rahatlamasın mı?
fırsatını bulup ben de giysem öyle karşılıklı mini mini gezsek sevdiceğim ile diye iç geçiriyor olması muhtemel insandır.
istediği zaman istediği yerde giyinmesine karışmayan özgür sınırını bilen tiptir. Bu tipler genelde ülkemizde sevilmez.
Gitsin kendi de mini etek giysin bence.

Gavatin önde gelenlerindendir.
güncel Önemli Başlıklar