1. 1.
  "sevgilimin bacakları güzel, giysin miniyi herkes çatlasın" diyen biraz

  hani nası desem top insandır.
  2 -2 ... aglama duvarinda gulesim geldi
 2. 2.
  hepi topu sevgilisi karısı değil çocuğunun anası değil ona ne . anası babası birşey dememişken sen kim oluyorsun da karışıyorsun sıfatın ne ? sen tatavanı yapma bas geç sıranı başkasına devret sana ne hıyar ?
  7 -5 ... hasegawa
 3. 3.
  alagavat.
  2 -1 ... isgin
 4. 4.
  Maalesef sevgilisini cinsel obje olarak gören erkektir. Yani öyle görmek onun da işine geliyordur. Yoksa Seven bir erkek buna katlanamaz. Modern görünmek için burada "sozo No kordoşom goyor No vor bondo" diyenlere aldanan da boynuzludur.

  (bkz: i Feel a gavatlik in the Force)
  2 -2 ... y for yazar
 5. 5.
  sevgilisi harun abi olan sözlük ergenidir. avm lerde barzo trolleyip etek altından penis göstererek eğlenirler. maşallah.
  1 ... yasusbi
 6. 6.
  Trolllerden nefret eden tiptir.
  ... king akabe
 7. 7.
  o bacaklara benden başkası bakamaz.

  bencillikte birinciyim.
  1 ... ille de woman olsun
 8. 8.
  başlığı görünce sinir küpü olan tiptir. sen hem sevgilinin bacaklarını bize teşhir et sonra da gel burda atar yap. ya sen godoşsun buraya gelip bu atarlanmalar da neyin nesi? o değil de yengenin şöyle bikinili bi fotoğrafı var mı panpa yollasana neşemiz yerine gelsin.
  -1 ... magna carta
 9. 9.
  rahatsız olmak için bir neden olmamalı, modern laik ve çağdaş bir insan tabiki rahatsız olmaz hele bir de sevgilinin bacakları sütun gibiyse, ''neden benim böyle bir sevgilim yok'' diyerek kıskançlıktan çıldırarak bakan yarmaları görünce, böyle bir sevgiliye sahip olduğunuz için kendinizden gurur duyabilirsiniz. kısacası çağdaşlıktır.
  ... 25 eylul 2017
 10. 10.
  Bakabilirsin ama dokunamazsin dusturunu benimsemis insan evladi.
  ... canks