bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    rolleri şaşırmış kızdır. sevgilisinin giydiği dar pantolonlara, medium t-shirtlere falan karışıp, ilgiliyim ben imajı verir. manyaktr, tez zamanda terk edilmesi gereken kızdır. tamam baklavalı bir vücut herkeste olmayabilir, hafif dar t-shirtlerle bunu sergilemek kendisini kıskandırıyor olabilir ancak bu kadarı da fazladır.
    1 -1 ... epilasyonlu sinek bacagi
  2. .
    giydikleri sevgilisine yakışmıyorsa onun daha iyi olması için fikrini söyleyen kızdır. terkedilmemelidir. aksine pamuklara sarılasıdır.
    4 ... calyx
  3. .
    sevgilisi siyah kumaş pantolon, pembe gömlek (dar, yakası göbeğe kadar açık ve kıl dekolteli) beyaz çorap ve sivri burun ayakkabı giyen kızdır.
    1 ... donay
  4. .
    kıyafet uzmanı olması pek bir muhtemeldir.
    1 ... gene mi pilav
  5. .
    kendi zevkine sevgilisininkinden daha çok güvenen kız.
    güvenmekte haklıysa, adamın tarzını ters düz etmediği sürece karışmakta da haklı olabilir.
    ... filozofil
  6. .
    kadınlar çoğu zaman modadan anladığını düşünürsek güzel bir olaydır..ama sevgilin kro ise ve sana dar paça ve converse giy diye ısrar ediyorsa çöp konteynırına atılası kişiliktir bu zat.
    ... satchafunkilus
  7. .
    eğer kızın zevki iyiyse erkek için buluunmaz nimettir. zira kızlar bu tür konularda genelde erkeklerden daha iyi.
    ... fuck fuk fon
  8. .
    +bu beyaz pantolunun içine tangiş giy aşkım.
    -siyah giyeyim mi iyi olur ama?
    +olmaz öyle, dikkat çekmesin.
    +tamam aşkitom.

tey allah...
    -1 ... peynirciks
  9. .
    kıskanç kız tribide sayılabilir.
    -aşkıımm-
    -efendim bebişimmmm
    -ne giyiceksin beni almaya gelirkeeeaan
    -e ne biliyim aşkısı
    -ya ama o geçenki seksi kıyafetleri istemiyoyuum tımamaıaıı