1. 1.
    benden olduğu ne malum. ben kendimi biliyorum öle bir hata asla yapmam diyen fakat g.tü yusuflayan erkektir.
    2 -8 ... good bye blue sky
  2. 2.
    nöbetçi kürtajcı arayan sevgilidir.
    2 ... musty252
  3. 3.
    seviyorsa (yani gerçekten 'sevgili'yse) havalara uçacak, patiklere, beşiklere bakacak erkektir.
    6 -3 ... edebiyat sever kimyager
  4. 4.
    beterin beteri vardır efenim. (bkz: 7 çocuk sahibi olup kısır olduğunu öğrenen adam)
    5 ... imansizpeynir
  5. 5.
    şu zamanda,en basit olanı tercih edip kürtaj olmasını teklif etcek erkektir. bikaç saniyelik zevki uğruna bir hayatı sonlandırcaktır ve karşısındaki kişinin olabilecek psikolojik bozukluğunu düşünmeyecektir.. henüz ' tamam,evleniyoruz' diyeni duyulmamıştır.
    5 -3 ... selist
  6. 6.
    sorumsuzluğunun, doğum kontrol yöntemi bilmeyip, azgınca hedefe yönelmesinin kendisine pahalıya patlayacağı erkektir.

hiç bana kız korunsaymış demeyin. hem verip, hem niye kendi korunsun ki? çok istiyorsa erkeğin korunması lazım. azıcık mantıklı olun.
    9 -1 ... jaheira
  7. 7.
    s.ki tutumuş erkektir. aldırsa bildiğin bir cinayeti gerçekleştirecek, aldrmasa dünyası tersine dönecektir. ne yapmak lazımdır. dur lan içinde kalsın demeden takılcaksın.
    3 -3 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    evlenme teklif etmesi gereken erkektir.
    4 -1 ... kobacan oldum
  9. 9.
    sevgilisinin hamile olduğunu öğrenen kadından daha normal bir durumda olan erkektir. bu kadın eğer bir lezbiyense sevgilisi nasıl hamile kalır? kesin onu bir erkekle aldatmıştır. eğer kadın heteroseksüelse karşılaştığı durum hepten içler acısıdır.*

edit: sözlükte ciddi bir homofobi varmış meğer..
    3 -3 ... bad influence
  10. 10.
    sıçtın mavisi geceler geçirecek erkektir. allah kurtarsın. belki ilerde lazım olur diye tuğba ekinci'den geliyor:
    (bkz: kondom)
    3 ... ruhobur