bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  erkekleri çok düşündüren kızlardır. göbek iyi birşey midir gerçekten. olmalı mıdır. yoksa bu bir komplomudur. bu tip kızlar genelde aşkım şunu da ye bunu da ye daha sana göbek yaptırcam gibi baskılarla ya her buluşmaya el yapımı tatlılarını, yemeklerini getirir ya da her gidilen yerde yüksek kalorili şeyler yedirir. yine bu kızlar burgera mc donalds a gidip sevgilisiyle aynı menüden söyleyip bir ısırıktan sonra bunu da sevgiliye havale edip her türlü naz ve şirinlikle tüm menüyü yediren kızlardır. çünkü göbekli olmalısınızdır. sevgilinin ilk düşündüğü şey vay be çok yakışıklıyım ondan kıskanıyor heraldedir. fakat daha sonra acaba gerçekten göbekli mi daha çok beğenecek diye içine bir kurt düşer. bir sonuca varılmaz kolay kolay, olaylar akışına bırakılır.
  2 ... chucklet
 2. ?.
  kiskanctir.**

  (bkz: hamdi)
  2 ... sydera
 3. ?.
  kendi göbeğini psikolojik olarak örtecek kızdır. biraz zayıfla benim için denildiğinde, önce sen diyeceklerdir.
  6 ... schizofrenne
 4. ?.
  evlere senliktir. bir de bahsi gecen erkegin bünyesi genel olarak zayifsa ve göbek yapamiyorsa daha da komiklesir durum. ayrica sacmaligin önde gidenidir. "lan göbek güzel mi ki göbek yapayim" diye sorgular erkek kendini mütemadiyen. eger bir de göbek yap diyen sevgili göbekliyse erkek direk bunu dalga malzemesi yapabilir. söyle ki;

  + ya askim sen göbek yapsana ben minciririm cok güzel olur
  - bosver seninki ikimize de yeter. *
  7 ... kopush
 5. 0.
  delirmiş olma ihtimali yüksek kızlardır.
  ... pucca
 6. 1.
  varolan kızlardır. *
  simdi hatun kişisi gelecegi garanti altına almak ister. şöyle ki: hatun kişi kilo alırsa, sevgilisi bi sürü bıkbıbkbık yapabilir, kilo aldın bilmem ne diye. eger erkegin kilo sorunu yoksa, kız bi kusur bulamaz ve ne yazık ki diyete mahkum olur. eger göbekli bi sevgili olursa sen sus kendi göbegine bak demek suretiyle diyetten kurtulacaktır.

  ha artık göbek falan konusunu gecip artık sevgilisinin aldıgı kiloyu sayan, hatta oh oh sevgilim 3 kilo daha almıs diyenleri de mevcuttur. hatta kilo verince üzülürler bunlar.
  1 ... tatlı su levregi
 7. 2.
  göbekli erkek seven kızdır..delirmemiş gayet sağlıklı kızdır...
  3 ... balta
 8. 3.
  sevgilileri göbek yaparken onlarla kafa yapan kızlardır.
  ... laedri
 9. 4.
  (bkz: ya kilo almamışsın ya da hiç dayak yememişsin)
  ... tudor lodge
 10. 5.
  ilk duyulduğunda inanılamayan, şaka yaptığını düşündüren fakat daha sonra "ciddi ciddi göbekli istiyo" dedirten kızlardır. göbeğinin yanı sıra kel olmasını da isteyen tipleri de mevcuttur. *
  ... necben