bugün

Karışmak değilde hatırlatma diyelim biz ona. eşim dekolte giymeyi seviyor. Ben de seviyorum öyle giyinmesini. Fakat bazen bir tarza takılıp kalıyor malesef. bir hafta sürekli mini şortlarını giyiyor mesela. Böyle zamanlarda, "aşkım mini eteklerin sana hasret kaldılar" gibi bir hatırlatma yapıyorum.
Yoksa karışmam. istediği gibi açılıp saçılabilir. Yakışıyor karıma.
Karışan erkek değil de giyimine karışılmasına müsaade eden kız daha bir ilginç geliyor bana.
Evet benimdir. Giyiminde kuramında uygunsuz bir seçim tercih görürsem evet karışırım. Sonuçta o ilişkide birlikte yol alıyoruz benim duygu ve düşüncelerime göre de beni düşünerek hareket etmesi gerekiyor. Mini etek, mini şort, göğüs dekolteli elbiseler dar kıyafetler pantolonlar transparan elbiselere asla taviz veremem. Hanim hanımcık usulüne göre giyinsin beni mutsuz etmesin yeterli.
kadınlar kimse nin malı değil benim görüşüme göre kimse kimsenin giyimine karışmamalı.

bir ilişkide bir erkek haddi olmadığı halde kadının giyimine karışıyor ise ve bunu sürekli yapıyorsa kadın ondan soğur bir baskı hisseder şahsen bir kadın benim giyimime karışsa sinir olurdum biraz empati yapsanız kadınları anlarsınız o ilişki yürümez.
Sevgilisine karışmaya hakkı olan erkektir.
(img:#2025965)
O erkek benimdir. Manitamin giyimine kuşamına kayıtsız kalamıyorum illaki bir yerde mudahele etmem gereken nokta oluyor.
sevgilisinin giyimine karışmaya hakkı olan erkektir. karışabilir sonuçta sevgilisi.
Yakında sezonunu açacaktır.
adamm gibi adamm olan erkektir. sonuçta sevgilisi karışmayacak mı karışacak.
normal erkektir. o da öyledir öyle kabul edeceksiniz. her şeyin fazlası zarar tabi ama o da edepli giyinecek. böyle gğüs dekolteleri, dapdar taytlar vs. giymesini istemem açıkçası. he ille de giyicem diyorsa bana değer vermiyor demektir. çünkü o bana şunu giyme yakışmıyor dese onu giymem bir daha.
Özgüvensiz ve hadisiz erkektir kendisi.
Sevgilisi nerde nasıl giyineceğini bilmiyorsa normal olan.

Lan bir de kızın her gün ayna karşısında boydan fotosunu isteyen varmış. işte bu anormal.

Başka bir şey ararım ben altında.
Enteresan bir kafa yapısına sahip erkektir.

Ortada resmiyet yok bu kendini şey sanıyor.

Yav he aq.
Sevgilisine kem gözler bakmasın istiyormuş. Puhahaha. Sevgiliniz bakılmasından rahatsız olmuyor demek ki sayın a.koduğum yobazları. Ya saygı duyun olduğu gibi kabul edin ya da kendinize göre birini bulun. Bu kadar basit bir şeyi ne kadar zorlaştırıyosunuz.
yobazlık göstergesi.
21.yy da var mı bu tip insanlar diye düşünmeden edemiyor insan. üstünde elbise varsa gerisi sorun edilmemelidir.
erkek oğlu erkektir.
Zayıf erkektir.

Sizin hassasiyetinizi bilip ona göre giyinmiyorsa, dahası sizin inadınıza istemediğiniz şekilde giyiniyorsa, siz de bunu karışarak düzeltmeye çalışıyorsanız zayıf erkeksiniz.

Zorla güzellik olmaz. Zorun üzerine ilişki olmaz. Koyun gitsin. Kendinize göre birini bulun, ikinizin de kafası rahat etsin.
bu ne sikim bir önerme birader ya. ben eşimin, sevgilimin giyimine karışıyorum diye illa başka biri onu finalde sikecek mi? bu mudur?

şizofrensiniz hepiniz amk...
Son yıllarda "götüm yemiyor" demek zor yerine bin tane bahane üretmek moda oldu. Yok psikolojisi bozukmuş, yok hastaymış.

Lan ödlek desene açık açık, ona şart koşarsam anında sepetler beni diye. Sevgisine güvenmiyorum diye.
Sağlıklı insanlara bok atacağınıza kendi ödlek ruhlarınızı onarın. Kimse sevgilisine öküz gibi bakılmasından hoşlanmaz di mi? Bu konuda hemfikirken giyime karışmama konusunda nasıl böyle gevşek oluyorsunuz?
bu picler mini etekli kızlara bakip tav olup sonra sevgili olunca da giymeyin diyorlar. bu ne tezatliktir olum gidin bir doktora manita yapacaginiza. sahsen karismiyorum gozume guzel geleni onaylıyorum.
Ruh hastasıdır açık ve net.

Ya da kendi tercihlerine uygun bir sevgili seçemiyordur.
Eğer kadın sonradan kabak çiçeği gibi açıldıysa haklıdır. Altını çizerek söylüyorum sonradan değiştiyse... sen ilk görüşünde mini etekle beğendiğin kadına baskı yapıyorsan o sevdiğini olduğu gibi sevmemektir. Ama kadın senle tanıştığında iddiasız bir tarza sahipse, senle gezerken pavyonda işe çıkacak gibi giyinmeye başladıysa sen de buna hiç ses çıkaramadıysan bu sefer de seviyorum dediğin kadının kurbanısındır. Bu defa da o seni değiştirmiş demektir. Olduğu gibi kabul edebileceğiniz insanlara evet deyin, olduğunuz gibi görünün.
(img:#1861137)
Sevgilisinin giyim kuşamına karışan müdahelede bulunan erkektir. Kanımca yanlış yapmaktadır. Kişisel durumlara karışmak çok doğru bir davranış değildir.