bugün

evet efendim...

sevgililik adı altında efendime söyleyeyim biz mütedeyyin insanları rahatsız eden, verdikleri görüntü itibariyle gayet dindar ve dürüst ak parti'nin inşa ettiği mutlu yarınlarımızı uluslar arası çapta rezil etme meraklısı olan, müslüman aleminin lideri türkiye'nin imajını yerle bir etmek isteyen batı hayranı, laik ve elitist kız.

geçenlerde bir sağlık problemim oldu. doktora gittim ve inanır mısınız inanılmaz şekilde ilgilenildim. hemen koskoca başhekim geldi buyrun dediler hepsi ak parti ve tayyip erdoğan sayesinde tabii ki. yani bu sağlık sistemi çok iyi oldu çokta güzel oldu bence. sistem süper işliyor, orda adın yazıyo gapıdan girmeden hemen koşuyosun hoop tedavi ediliyorsun. ilaçlarını falan alabiliyorsun neyse.

hülasa, ilaçlarımı almaya gittiğimde yakinen tanıdığım fakat belli bir süredir görüşemediğim eski bir arkadaşımı gördüm. birkaç hoşbeş derken içindeki korkunç laikliği farkettim. beni bira içmeye davet etti tövbeler tövbesi. gidelim ben bira içmem, sen zıkkımlan zift olsun son içtiğin olsun dedim içimden. neyse gittik ve birkaç arkadaşını da çağırdı, ortak arkadaşlarımızı da çağırdık. kısa bir süre içerisinde geldiler. bu ortak arkadaşlarımızdan selim ve sevgilisi orospu derya ilerden görüldüler.

ooo ooo dedi arkadaş grubumuzdaki içine gayet laiklik kaçmış kişiler. ne kadar da rahattılar, beynim dindü bi anda. sakallarım diken diken oldu bunedir ya mınakoyim dedim ama ses çıkarmadım. geldiler biralarını zıkkımlandılar. siyaset konuştuk, ak parti ye oy verdiğimden bahsettim, allah metrobüsü yapanlardan razı olsun falan dedi yan masada oturan gayet karakterli bir teyze. gittim elini öptüm, o da benim kulak mememle oynayarak allah uzun ömür versin, senin gibi halk kahramanları her yerde olmalılar dedi.

bu laik ortamda canım fena sıkıldı ve garsonda nanik yaparak hesabı istedim. hesaba bir baktım ki feci sokmuşlar, alkolik sandı herkesi garson sanırım. neyse iti köpeeği konuşturmam ben çıkardım bir deste para cebimden hesap 120 lira tutmuştu, 200 lira bıraktım.

kalktık vedalaşıyorduk... işte o an dinin beynime sıçradığı andı.

derya'ya neden orospu dediğimi anlayabileceksiniz şimdi.

ben bugün selimde kalıcam yanee, ihihi. hadi arkadaşlar çüüüüz, hadi aşkım götür beni.
görüşürüz şekerleeeer, yarın gelin rakı içelim hihih habibi de gelir.

hayal kurmayın ya.ramı alırsınız. çocuğunuz olsa sünnetine gelmem, pehh.

müslüman adımlarıyla kaçtım ordan eve geldim. eve gelip bilgisayarı açtığımda kimbilir derya'ya kaçıncı posta gidiliyordu...
(bkz: yobazların aklının fikrinin sekste olması)
(bkz: korkunç laiklik)
(bkz: doktor bu ne)
evde, sevgilinin annesi de varsa sorun teşkil etmeyecek durumdur.
anlaşılmamış bir durumdur ki bu olayı ne kadar büyütüyorsunuz. ne var yani bunda sevgilisinin evinde kalamaz mı bir kız? ister kapalı olsun ister açık abi artık aşın şu tarz olayları. ha kalkar biri der kaşar o kız bizim mahalle nin kızı öyle bir şey yapsa 47 yerinden bıçaklarız felan diye lâkin unutmamak gerekir ki herkes kendi inançları, inandıkları, inanmak istedikleri doğrultusunda yaşar. ben senin o kızı 47 yerinden bıçaklarım deyişini hoş görüyorsam sen de bunu hoş gör paşam herkes istediği hayat ı yaşar bu ne sana ne bana kalmıştır.

edit: ha bu da modernlik felan değildir!
evinde kalacak bir sevgilisi olmayan yada hiç olmamış bir ergenin serzenişidir.
ya bu amk çocukları ne sanıyorlar bilmiyorum ama o evde sadece seks düşünülmüyor haberleri olsun.
modernlikle ,laiklikle ilgisi olmayan gayet normal durumdur.
eğer iki tarafta sınırları biliyorsa gayet normal durumdur.
bi kere kira vermiyorum, yiyecek içecek parası da vermiyorum üstüne bi de adamla sabahlara kadar çatır çatır sevişiyorum mirim diyerek cevap vermek istediğim mastürbatör düşüncenin recm etmek istediği kız modelidir efenim..bu arada evet erkek arkadaşımla yaşıyorum...gülüyoruz ne diyim...
türk aile şartlarına uymayan ama her sevgilinin evlenmeden yapması gereken durumdur.
Türk aile şartlarına uymayan ama yani sana ne be kardeşim denilesi bizi enterese etmeyen olaydır , doğaldır asıl bence iki erkeğin birlikte yaşaması daha bile ilginç durum teşkil edebilmektedir ama nieyse öyle bir entry açılmamaktadır (bkz: acaba ben mi açsam)
normal gayet normal bi durumdur. birbirine güvenen ve seven iki insan için öyle böyle de değil fena güzeldir. kimilerine düşüncesi bile yasak gelir!.. ne düşünüyosa ipneler...
adam din kokuyor ama, eve gitmiş hala derya'nın postaları düşünüyor. yavrum beniimm.. daha iyi olabilirdi.
modernizmle ilgisi ne derece bilmiyorum. modern olmamaktan kasıt ne onu da anlayabilmiş değilim. modern ya da modern değil de değilim onu da belirteyim. burda moderni atarsak geriye sevgilisinin evinde kalan kız kalıyor. bir kaç tane tanıdım bunlardan.
mesela bir arkadaşım üniversitedeyken, kendi ailesine çok yaratıcı yalanlar söyleyip hemen bir kaç km ötedeki sevgilisinin evinde kalıyordu. sevgilisinin annesi uyandırmadan içeri girip çiftin üstünü falan örtüyormuş çok şefkatlilerdi birbirlerine karşı. sonra aralarında bir tartışma çıktı kızın adı; "ailesini kandırıp sevgilisinin evinde sevgilisi ile sevgilisinin ailesinin gözü önünde aynı yatakta uyuyan gece ne yaptığı belli olmayan terbiyesiz kız" oldu. ayrılmadılar ama kızın uzun süre bu tanımı kaldırabileceğini sanmıyorum.
bir başkası yine üniversitede ilçede okuyordu, sevgilisi merkezde her hafta sonu sevgilisi kapıya kadar bile karşılamaya çıkmadığı halde sevgilisine gidiyordu. kız bir süre sonra neden ben hep geliyorum hiç ilgilenmiyorsun deyip biraz uzak kalınca adı; "ailesine yalan söyleyip her hafta sonu erkek arkadaşına gelen kız sonra kocasına neler yapar kimbilir" oldu. ayrıldılar. tanımı kaldıramadı.
ideal sevgilidir. Evlilik düşünmüyorsa bir de bulunmaz hint kumaşıdır.
evet gelip kaldılar. insan anatomisini derinden birebir dokunaraka koklayarak anlama hissetme şansı buldum. kötü mü oldu şimdi. hayır.
NOT:modlar hemen silerler(chat tarzı entry girmek yasak falan) eksi artı diye yırtınmayın boşuna.
(bkz: kızlığımı kalmıştır onun la), ailesi'nin her bir bireyi akrep nalan'dır, o kadar geniş bir mideye sahiptirler.
son derece normal. hepimizin anasinin bacisinin kizinin karisinin gelininin yaptigi sey. türk kadini iste böyle kendinden emindir. kiskananlar daracik midelerine dinamit lokumu indirsinler efendim veya bi seke seke gidip cay koysunlar.
bir kere sevgiliyle beraber uyanmak kadar güzel bir şey var mı bu dünyada ? sevdiğin insan yanında. yani bu başlık benim aklıma sadece acaba başlığı açan hiç aşık olmadı mı güne gözlerini sevgilisinin yanında açmak istemedi mi sorusunu getirdi. ayrıca kimin kimle ilişkiye girdiği sizi ne ilgilendirir. istemiş yapmış. bu kadar. kaç posta gidilip gelindiğinden size ne. rahatsızlık vericek durum nerede ben anlayamadım ?
üniversite öğrencisi ise uyanıktır ev kirası, yada yurt parasından kurtulmuştur. ama o evden genç kız olarak çıkabilir mi? orasını bilemem.
evin en güzel yerinde durur.
benim ev arkadaşımın sevgilisi olan , Kendisinin gırtlağını yakın da ama gerçekten çok yakında sıkacağım yüzsüz kızdır.
ailesi, dolayısıyla kendisi türk değildir.
o değilde biz modernliği godoşluk sandık sıkıntı orda.