bugün

Genişlikte büyük bir çığır açmış gavattır. Yazık gerçekten.
Sevgilisinin bedenine hakim olduğunu düşünen gavatların izin vermeyeceği durum.
çıplaklar kampındadırlar.
babası da gavat olan gavattır.
normal kişidir. içten içe rahatsız olabilir ama kendinde bu saygısızlığı yapma hakkını görmez.

arada pareo, havlu falan örter kıçınıza. kıyamam.
oldukça geniş gavattır. millet karısını izlesin diye tatile çıkartır.
O nasıl bir gavattır ki rahatlığın dibine vurmuştur. Ak parti yansa hasırı yanmaz.

Utanmadan bir de denize göle götürür. Elaleme sergiler. Ulan denize hiç girilir mi onla..
gavatlığa yeni boyut getiren gavattır. abazanlara bol bol malzeme çıkıyor.
izin vermek mi???
bunun içinde izin alacak değil her şeye bu kadar kapalı bakmayın ya.
kendi nasıl istiyorsa öyle yapması daha uygun değil mi??
sevgilisi olmayanın kıskandığı gavattır.
kimseyi ilgilendirmeyen kişidir. ayrıca gavatlık sevgilisinin bikini giymesine izin verende değilde böyle düşünendedir. demek ki sen her gördüğün bikinili kadını fahişe eşini de pezevenk sanıyorsun, zira gavatın sözlük anlamı malum. o adam gavatsa sen iki kere gavatsın insanlara bu gözle baktığın için. ama o adam gavat değil fakat sen hala gavatsın sayın öyle düşünen.
Kadınlar plajı tarzı yerlere gidiyorsa izin verilebilir fakat herkese açık ise nezhebi geniştir.
Gavat tanımına en çok yakışan kişidir. Burada gelip de "ya ne dar kafalisiniz, istediğini giyer ne var bunda?" Diyen erkek de kesinlikle tribünlere oynuyordur. Bunu kıskanmayan ve dahası izin veren gitsin kestirsin önündekini.
açık sölüyorum o kıza aşık değildir. çok açıktır bu. o kız sadece güzel diye beraberdir millete hava atıyordur. ya da yalnız kalmamak içindir. aşık bir erkek sevdiği kadını deli divane kıskanır. bir kişi göz ucuyla o kıza baksa ciğeri yanar kavga çıkartıcak kıvama gelir. bütün bunlar benim başıma bir kere geldi bir kere aşık oldum. aşık olmayıpta beraber olduğum kadınları kıskanmıyorum bile bir ihanetini görürsem anında defol git derim olur biter.
özgüveni eksik insan düşüncesidir.
trollerin bugünkü konusu olan şahıstır. hala bu kafada insanlar var ciddi ciddi kısacası beyin terk. lafım trollere değil onlar da işini yapıyor ama ciddi ciddi böyle düşünenler var.
sevgilisinin plajda üstsüz güneşlenmesine izin veren gavattan daha az gavat olan gavattır. her erkeğin ister istemez bikinili bayanlara gözü kayıyor. kim ister sevgilisinin orasına burasına bakılmasını? plajlarda abazanlar kol geziyor, hadi biz istemeden bakıyoruz, abazanlar sırf bir kaç güzel meme, güzel popo görmek için taa kalkıp memleketinden sıcak denizlerimize akın ediyor. ee bir de şöyle bir soru gelir. nabalım haşema mı giydirelim sevgilimize? orası size kalmış bir şey. en azından mayo giydirmek daha makbule geçer.
sevgilisine mal gözüyle bakan gavat cümlesidir. sevgilisinin kendisine değil etine önem verdiğini gösterir.
halis mulis 1.sınıf a kalite gavattır.
karının her yerini sergiletir ortalıkta.
Din ile falan ilgisi yok, ben kıskanırım arkadaş. eğer o isterse ben de denize girmem olur biter.
muhtemelen sevgilisini sevmiyordur. seven erkek kıskanır giydirmez.
Adamdan sayıp selam verilmemesi gereken gavattır.
Genişlik adına adım atandır.
Sevgilisi olduğuna göre mezhebi geniştir büyük ihtimalle. Müslüman adam öyle işlerle uğraşmaz çünkü. Sevgilisi varsa ha bikini giymiş ha bikini giymemiş her türlü gavattır benim gözümde. Tekrar vurgulayayım bazı ağır anlayanlar için, benim gözümde.
Modern insandır. Sevgilisine güveni tamdır ve ona bakan abazanlardan çok daha erk...

Şaka lan şaka. Tabi ki gavatlik bayrağını taşıyan kişidir. Millet kızın götüne başına baktıkça modern oldum sanıp gururlanır.
güncel Önemli Başlıklar