bugün

yapabileceği son şeyi yapan erkektir.
kibarlığı kölelikle karıştıran sevgilidir.
güzel bir davranıştır,sevgilinin isteğine göre sırtına al,suyumu içir diye devam eder ancak fazla yüz verilmemelidir.
ayak/ayakkabı fetişi olabilecek erkek.
gerek yoktur tüm kalbiyle sevsin yeterdir.
bu türün en çok tanınan temsilcisi için:

(bkz: ted mosby)
bowling oynarken genelde başımıza gelen olay.
beli ağrıyan ya da herhangi bir rahatsızlığı olan sevgiliye sahip erkektir.
fetişiktir.
fantezidir.
(bkz: sıra sende)
(bkz: yemedi di mi)
yine de yaranamaz. *
diğer erkeklerin toplanıp dövmek isteyeceği erkektir.

efendim yapmayınız. * siz köpeğe dönüyorsunuz diye bizden de bekliyorlar. sonra yol alıyorlar.
sevimlidir .
kesin aldatılır.hatta kız ondan bahsederken 'amaan çok sıkılıyorum ondan ayrılcam zaten yakında'tarzında cümlelerle bahseder,oysaki oğlumuz temiz saf duygularla yaklaşır kıza,ama gel gör ki kadınlar erkek ister sahiplenilmek ister,özgüveni yüksek erkeklere aşık olurlar,kadınlar sahip olmaktan sıkılırlar,onların sevdiği sahip olmaya çalışmaktır,eğer sahip olduğunu anlarsa bir kadın gitmenin yollarını aramaya başlar arıza çıkarır.
sonrasında sevgilisinin dudağına ufak bir buse konduruyorsa az pezevenk değildir o seni gidi seni*.
kadınların daha çok "tatlı sert" erkeklerden daha çok hoşlandığı düşünülürse; erkek hanesine yazılan eksi puandır.
eğer sevgilisi mini etek giymişse başka amaçların peşindedir.
bazı ayaklar öpülür bile.
sadece yardım ediyor olabilir. misal sevgilisi etek, elbise vb. birşeyler giymiştir. eğilip bağlayacak bir mekanda değildir. erkek bağlar. olur biter.
hayata 1-0 yenik başlamış erkektir.
"HER aŞKIN SONUNDa GÖZYAŞI VARDIR..." HELEKi SEVGiLiSiNiN AYAKKABISINI BAĞLAYAN ERKEĞiN SONU daha fazla gözyaşıyla dolu hazin bir ayrılık, bir terkediliştir; çünkü sevgilisi aşkları uğruna ortaya kendinden bir parça koyarken o (sözkonu erkek) tüm benliğini, tüm kalbini ortaya koymuştur ve bu temiz duygularının bedelini de biten aşkın sonunda yitirilen benliği ve yüreği ile öder.
insanın aşıkken olduğu haldir. Nitekim kız da bunu yapabilen erkeğe iyice aşık olur. genellikle şefkat, sevgi ve mizah duyguları fazla gelişmiş, standart türk erkeği kalıpları dışındaki erkeklerdir.

(bkz: yerim lan)

''Benimkini bağlayan aşık biri çıkmadı henüz.'' diyen milyonlarca kız vardır sanıyorum...
itici tiplerdir kim ne derse desin. bir de kız arkadaşının çantasını taşıyan tipler var unutmamak lazım onları da.
ayakkabıcıda çalışmış olabilir. daha seri ve düzgün yapabildiği için bu eylemi gerçekleştirmeye çalışıyordur.
güncel Önemli Başlıklar