bugün

iyice araştırılıp, analiz edilip. laboratuar ortamında test edilmesi gereken tiptir.imkansız gibi görünüyor ama var bu tür canlılar. insan sevmese bile hazmedemez lan. ne bilim sinirlenir az bişe. tabiri doğruysa mala bağlamış insandır.*

(bkz: ben bugun bunu gördüm)
muhtemelen o an sevgilisini aldatan insandır.
halden anlıyodur.
sevgili tarafından altatılan bunu farkeden ve üzerine de hiç sallamayan insandır.
kendisini kendisiyle sevgili olarak gören bir insan olduğunu varsayarsak bu durumu normalleştirebiliriz.
ilişkiyi bitirmek için gerekli deliller ve kozlar elindedir artık. Hiç üzülmüş gibi de yapamayacaktır. Çünkü zaten sevgilisi bilmese de, kendisi daha önce onu defalarca aldatmış ve bu aldatma aralarında da sevgisini ya da öyle zannettiği duyguyu çoktan kaybetmiştir.
midesizdir. kimse kusura bakmasın ama 3 gün birlikte olduğun kız bile olsa insanın içi burkulur kendinden iğrenir yahu.
bu kategoriye genelde kızlar girmektedir. erkeğin kız tarafından aldatılması bi erkeğe koymuyorsa şaşılacak durumdur. erkektir,bir şanı vardır ne de olsa erkek aldatınca harbi erkektir. hele bir de arkadaşlar arasındaki konuşmalarda;
' lan piç bu kızı nasıl düşürdün'
' olum bu kaçıncı lan ne şanslı adamsın sen'
' bu kızında bi gideri varmış kanka hiç beklemezdim ama sen varya...'
tarzındaki tepkileri duyunca mest olurlar, böbürlenirler. Ama kız aldatınca, fahişe olur. ee kızlarında erkekler kadar ihtiyacı vardır erkek bunu tatmin edemiyorsa kız ne yapsın dimi ama ?
sevgilisinden kurtulmaya çalışan insandır.
(bkz: eve dostunu getiren kocanın karısını basması)
sevgilisi tarafından aldatılmadan, sevgilisini aldatmış olan insandır.
aslinda gercekten sevgilisini sevmeyen insandir.
çünkü aldatan kişinin asıl kendini aldattığını bilen kişidir.
(bkz: sevgilisini aldatan insan).
ya da s*kine bile takmayan insandır.zira bizim sınıfta var bir tane. sevgilisi buna ''sen benim aldatmadığım tek sevgilimsin'' demiş bizde onuda aldatma ihtimalini aklına getirdiğimizde omuz silkiyor.
sos band in just be good to mesini hayat felsefesi bellemiş, kendinden bi haber zat. ''bana iyi davran da kime ne yaparsan yap'' diye düşünenleri bile mevcuttur.
onursuz insandır.onurlu olsa onu kendine yedirmez
aldatan kaybetmiştir zaten...

aksine sevinmelidir ki er ya da geç bunu öğrendiği için.
bekliyordur bu hazin sonu.. ya da hiçbir tepki vermiyordur içinde yaşıyordur üzüntüsünü..
gerçekten seven için imkansızdır üzülmemek. ama sevmiyorsa üzülmek nie ki zaten heketmiştir aldatılmayı.
ayrılmak için ya da şöyle diyelim "tekme atmak" için bahane arıyorsa bundan daha güzelini bulamazdır.

üzülmek de neyin nesi çifte bayram diyorum.
bu davranış sevmeyen sevgili tarafında sergilenir kuvvetle muhtemel olan birşey daha vardı o da kendisininde sevgilisini aldattığıdır.
''sevse aldatmazdı sevmeyip aldattığı için neden üzüleyim kî?'' diyen insandır.
sevgilisini vakit geçirme biçiminden başka bir şey olarak görmeyen insandır.
muhtemelen basitçe bir ayrılma yöntemi arayan * yada sevgilisinin bu yaptığını ona "yol - su - elektrik" olarak geri çevirecek olan yazardır *.
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: göt kısbetten çıkınca yarrak fizandan gelirmiş)
kimsenin kendisinden değerli olmadığını bilen insandır. seven sadıktır, sevmeyenin ne olduğu zaten bellidir. takılmamak lazım yahu bize ne isteyen üzülür istemeyen üzülmez.