1. 1.
  sevgili adı altında yanında taşıdığı ve sözüm ona namusum aha bu dediği bayan ya da kızın, önüne gelen dekolte elbise tarzı giyecekleri giydiğini göre göre karışmaması ve üstüne üstlük de çok güzel olmuş bile demesidir. kısaca arkadaşlar, bu tip erkeklere güven olmaz, arkadaşlık edilmez, borç para asla verilmez, bırakın bunları selam dahi vermeyiniz allah aşkınıza!, bakınız ne olur ileride biliyor musunuz?, ben söyleyeyim size o zaman durun, bakın bu adam sizin sevgilinize de göz atar der ki, vay be der senin hatun da şöyle güzel böyle giyinse ya biraz deyip sizin de ahlakınızı bozmazsa gelin yanıma bana sövün, ses edersem namerdim, zira zaten bu tip adamlar evden dışarı adım atmayan korkak tiptedir, yani öyle bu kekoları her erkek ortamına almaz rahat olun siz. neyse mutluluklar.
  1 -5 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  gerçekten sevmeyen ve sevgiden anlamayan erkek cinsinin yüz karası, bunlar kırmızı pantolonda giyer efenim.
  1 ... mazosist
 3. 3.
  normaldir. Elbette karisamaz.
  4 -1 ... evetsahiden
 4. 4.
  hakkı yoktur. godoşluk değil insanlıktır. sevgilisinin sevdiği kişi olduğunu bilir. malı olmadığını idrak edebilecek kapasitededir.
  6 -1 ... necati bilader
 5. 5.
  gavatın ağababasıdır açık ve net.
  2 -2 ... gantar
 6. 6.
  sevgililiklerinin derecesine gore degisir. ama ne turlu olursa olsun karismaya hakki yoktur. ta ki karisi olana kadar.
  1 ... mataramasukoo
 7. 7.
  dogrusunu yapar. Oldu olucak kiskancliktan kiskancliktan eve kilitle yataga bagla telefonuna el koy kimse gormesin konusmasin diye. Birakin ya kiskanclikmis filan. Sacmalamayin. Mantikli olun.
  2 -2 ... evetsahiden
 8. 8.
  kızı sevmiyor ciddi düşünmüyorsa göz zevkine önem veren tiptir. birde diğerleride nasiplensin hesabı yapar. yada diğerlerini kıskandırmak amaçlı yapmıştır bakın ben ne biçim bir ata biniyorum hesabı.
  1 ... bamya ve xl condom aski
 9. 9.
  annesi ve kız kardeşleri denize havuza girmeyen erkek tespitidir. öyle olmalıdır. yoksa..
  ... 1adam
 10. 10.
  godoş değildir o. sokak ortasında karısını/sevgilisini fütursuzca tartaklayabilen ayı oğlu barzoları gördükten sonra kimse burada godoşluktan bahsetmesin.
  2 ... jarrus