bugün

gerçekten sevmemiş erkektir.

kadın ruhu karmaşıktır, gulf stream akıntısından tutun da, gelgitlere kadar her türlü hezeyanlar barındırır minyatür yüreklerinde. yaptığı şeyler, kaypaklık, döneklik barındırmaz, nettir, sebebi tektir.

bir kadın nasıl anlar erkeğinin onu gerçekten sevdiğini?

anlatıyorum;

sevdiceğiniz; sizinle kedi yavruları gibi mırnaşırken ve her şey yatağa doğru yol alacakken, boynunuza dirsek atıp, çok sağlam geçirmediyse, neye uğradığınızı şaşırıp irkilirken siz, sevdiğinizin manyaklaştığını düşündüğünüzde, erkeğiniz, ikinci darbeyi bel altından bir bölgeye getirmediyse, bu şok sizin algılarınızı kapatıp, bunu neden yaptığını, erkeğinizin işi bittiğinde anlamanız için çok önemli.

algılarınız kapandığında, siz sadece; bu yaşananların küçük bir şaka olup,erkeğinin, az önce sizinle mırnaşan, boynunu yalayan ruh haline dönmesini beklemediyseniz,

sevdiceğiniz sizi, ters çevirip, bu küçük sürpriz için koltuğun altında sakladığı malayı çıkarıp, dizlerinizin arkasına, hızlı sekansta vurmadıysa,

(şimdi sıra, sizin, az önce öpüp koklanan yüzünüzde)

erkeğiniz, saçlarınızdan tutup, malayı, ağız ve burun hizasına gelecek şekilde 3 darbe indirip, vurulan darbeyi kanatıcı ve yere savrulacak kadar sert yapamadıysa,

ve hemen sizi yerden toparlayıp 'seni seviyorum, seni sevmeyi, senden daha çok seviyorum' deyip, sımsıkı sarılarak, hüngür hüngür ağlamadıysa eğer.

siz hiç sevilmemişsiniz demektir.
edit:imlalıntı .
bu arkadaşın gerçekten psikolojik olarak büyük sorunları var.
benim sevgilim olsa dokunmaya kıyamam.
Nasıl kıyıyorsunuz lan.
güncel Önemli Başlıklar