bugün

nefes almakta zorlanan erkektir. sevgilisinin artık nefes alsın yeter kriteri de kalmamıştır sanırım ki bırakmamaktadır.
sevgilisini sevmeyen kızın sevgilisi olan erkek. sevmiyosan zaten sevgilin değildir, sevgilin değilse zaten hiç sevmemişsindir.
öldürülesi erkektir. sevmediğin birinin sevgilisi olmakla işin ne?
Artık kızda en beğendiğin davranışları bile itici gelmektedir. karşıdan geldiğini görsen görmemiş gibi yapıp yan dükkana girer bu tip. mesaj geldiğinde on, onbeş dakika sonra kısa ve "hmm, tamam, doğrudur, haklısın" türevlerinde şeyler yazar . yine de hor görmeyin delikanlıyı sevmiyorsa, sevemiyorsa, bişeyler tükendiyse artık adam napsın a dostlar ?
üniversitede okuduğu bölümü sevmeyen kişi kadar şanssız değildir.
boğulur da boğulur canınız çıkmaz, gidip söylemek en mantıklısıdır.
sevgiliyi sevmemek söz konusu değildir. yada böyle olan insan değildir. insan olan sevmediği biri ile olamaz. seviyodur ama aşık değildir.
Sevgilisini sadece cinsel obje olarak gördüğünden dolayı kullanıp kullanıp atacaktır. Verecek kapasitede yeni birini bulunca, o kızı şutlayacak olan erkektir.
o gerizekali sanırım benim 9aylık güzel bi ilişkim var aslında , ilk 6ayi çok güzeldi onun yanında kendimi huzurlu hissediyordum cok mutluydum ama şu son üç aydır hersey cok sıkıcı sıradan gelmeye başladı ayrilmak istiyorum ama olmuyo aldatmayi deniyorum içim elvermiyo kiyamiyorum vazgeçiyorum çünkü onun mutlu olduğunu görüyorum üzmek istemiyorum ne yapicam hicbir fikrim yok be sözlük.
Karaktersizdir. Azıcık onuru bile yoktur.
büyük ihtimal o kişiyle evlenecek olan erkektir. çünkü erkek sevdiğinde hatun kişisi işkence eder , çünkü kendi değerini bilir ve bunu kullanır. mantıklı bir adam bu durumda evlenmez. kadın sevdiğinde ise erkeğe ömrünü adar. erkek sevmiyor olsa bile saygı duyar ve her zaman huzurlu olur. mantıklı olan da budur.
Eli işte gözü oynaşta olan erkektir.
Mecburiyetten seviyormuş gibi yapan erkektir. Yoklukta kalmamak için yanında bir dişi tutmaktadır.
bunu sevgilisine itiraf edebileni makbuldür. söylemeyen erkeğin de başka amaçları vardır. *
sırf kızsız kalmamak için yine de sevgilisini terk etmeyen eziktir.
en iyisini yapan erkektir sevmeyeceksin ilgisiz birakacaksn kizlar genelde bu erkekleri severler .