1. 1.
  (bkz: beraber yürüdük biz bu yollarda)diyen sevgililerdir. ayrıca arabası olmayan ve de sevgilisi tarafından olduğu gibi kabul gören erkektir.
  1 ... egzotikayi
 2. 2.
  soğan erkeğidir. sevgilisinin metrobüs köşelerinde fortlanmasına seyirci kalır. iç acıtan bir durum.
  1 -3 ... irishstorm
 3. 3.
  herkes zengin olamıyor kardeş. herkes züppe olamaz.
  ... gizemlipesimist
 4. 4.
  zaten amaç eve metrobüsle giden sevgiliyi, kötü şeylerden korumaktır. adamın arabası yoksa, taksi de ebesinin kolu kadar para istiyorsa ne yapsın? metrobüse biner her türlü de korur sevgilisini.
  5 ... belkigeliryarin
 5. 5.
  o erkekten zarar gelmez.
  ... ekmek kaymak nutella
 6. 6.
  öğrenci olması muhtemeldir.
  ... shadowassasin
 7. 7.
  sevgilisini eve değil metrobüs durağına bırakan erkektir.
  ... defansifortasaha
 8. 8.
  asil duyguların insanıdır. zengin piçi değildir en azından.
  1 ... sute giren semsiye
 9. 9.
  ben arkadaşlarla biraz daha takılacağım sen git tabi ki diyerek gece 1 gibi sevgilisini tek başına yola salan erkekten bin kat iyi olan delikanlıdır. parası yoktur taksiye versin ama onunla olmak için yollara düşmüş kız arkadaşını yalnız bırakmamıştır.
  not: yaşanmıştır. nasıl böyle biriyle zaman geçirdiysem artık herhalde boş bir zamana denk geldi.
  not2: arabalı adamların gızlar bize bahmiyi gızlar bize paramız için geliyi diye hömkürmelerine de kapak niteliğindedir.
  3 -1 ... 15101844
 10. 10.
  elemanın cipi var yanlız aman dikkat. oraya ''cipimle'' diye belirtmen senin nasıl yapıda bir insan olduğunu gösteriyor ve senden böyle başlıklar beklemek doğal bir şey olmalı. hadi böyle saçma bir başlık açıp birilerine bişeyler dokundurma çabasındasın tamam amennada gidip ''cipimle'' yazmak nedir ya ? kaç basıyor cipin kaç ileri kaç gerisi var acaba ? ne insanlar var be kardeşim sizin soluduğunuz hava bile haramdır ya.
  ... tetovo