bugün

bu devirde çok az hatta yok kadar hiç olan insandır.
Malın açık ara farkla önde gidenidir ne diyim.
benim de dahil olduğum mazoşist gruptur. bir gün bir yerde kalbi sonsuza kadar kırılacak insandır.
üzülmeye, ağlamaya, zırlamaya, ölmeye, gebermeye mahkum insandır.
er ya da geç kaybedecektir. bu kadar yoğun ilgiden götü kalkmayacak insan çok azdır zira.

zaten bunu yapabiliyorsanız evlenin gitsin. uzatmayın daha.
kimsenin kimseyi kendinden daha çok düşünmesine lüzum yoktur. bırakmasın yeterdır.
harbiden aşık olmuş insandır.
Olmayan insandır. Yok efendim öyle birşey. Hayal dünyasında yaşamayın. Gerçek hayatla yüzleşin.
tekmeyi yiyecek insandır . teyitli bilgi yay .
sevgilisinde düşünecek kadar beyin olmadığı için onu kendinden fazla düşünmesi muhtemeldir.*
kiz/erkek arkadasi degil sevgilisidir onun icin. biriciginin ufacik bir gulumsemesi onun icin dunyalara bedeldir cunku. ufacik bir tebessumu ekmek gibi su gibidir. eksik olursa yasayamaz.
Kalbi kırılsa da en doğruyu yapan kişidir.
Salaktır. Eşi veya kocası olsa anlarım da iki gün sonra bitmeyeceğinin garantisi olmayan bir ilişki için kendini arka plana atan insanlara acıyorum.
sonuç kendisi için kötü de olsa, aşkını iyi yaşayacak insandır.
kendisine saygısı yoktur. sen kendin tek bir kişiliksin, milyarlarca yıl önceki milyarlarca ışık yılı uzaklıktaki bir yıldızın toz parçalarını taşıyorsun, var olman bile başlı başına bir mucize, bir evren harikası. kendi başına bir harikayken neden değerli vaktinin en ufak bir kısmını başka biri için harcayasın?
Ben böyle birini tanıyorum.

Sonunda kafayı yedi psikiyatriden randevu alıp tedaviye başlamakla iyiyim ben bir şeyim yok arasinda gidip geliyor zavallı.
Yapmaması gerekeni yapan insandır. ben de yapmıştım bir vakitler dediğime güvenin tecrübeyle sabit. ikili ilişkilerde bencil olunmasından yanayım. düşünmeyin üzülen siz olursunuz kaybeden tabi ki karşı taraf.
olması gerekendir..
Sevgilim olmadığı için düşünmediğim şeydir. Kafam rahat abi.
Seni sen yapanları hiçe sayarsın. ilk fırsatta hatta fırsat olmasa bile sikko birşeyi fırsat bilip koşa koşa gidersin yanına. Giden hep senden olur. Karşı taraf der ki nasılsa geliyor yapıyor ediyor... Zamanla tükenirsin. Bitersin. Yıprandığını karşı tarafa söylersin fakat o bilmez gerçekten eridiğini. Hoşuna gider yaptıkların garantisindir ona göre vazgeçemezsin ki ondan dimi? Böyle böyle verirsin kendinden sonra ne olur? Baktın herşeyi fazlasıyla vermişsin yapacak ne kalmış? Yok... O zamanda bitmiş sen o garanti olan sen aslında garanti olmadığını öğretirsin karşı tarafa. 5 senelik ilişkin 15 saniyede biter kalkar masadan gidersin... iş işten geçmiştir yapacak birşey kalmamıştır.
Saftır. Ya da çıkarcı ikisinden biri.
gerizekalıdır. net.

ya da ayak yapıyordur kafasında hin planları vardır. uzak durun.
"Seven sikilir, siken sevilir" Yine ve yeniden bu muhteşem sözü hatırlatmamıza neden olan gerizekalı insandır.
akbiline fazladan 10 lira daha atan insan.
Gerçekten seviyordur. Sevgilisi de kıymet bilir inşallah.