bugün

büyük bir şerefsizliktir. müslümanlık hakkında hiçbir bilgisi olmayan ve başka erkeklerin bakmasını istemediği için kapatmaya çalışan şerefsiz erkeklerdir. kapalı kızlarımıza, büyüklerime lafım yok gayet bende müslümanım kendi isteği ile kapatanlara sözüm yok. fakat sen ne hakla sadece sevgili olduğun daha 1-2 yıl bile olmadan kapatmaya çalışırsın ? ya da ne bileyim 1 kez der anlarız ama ısrar etmek nedir ? kız istemediği halde hala ısrar etmek. bu şekil kapanan kızlarında allah belasını versin. bir erkek için kapanan kızların, birde sevgilisini kapatmaya çalışan erkeklerin allah belasını versin. topluca ölün amına koduklarım.
akp döneminde artan türban baskısına örnektir.

(bkz: evlendiği kıza kapanma baskısı yapan erkek)
(bkz: gelinine türban baskısı yapan kaynana)
açıkken sevip kapatmak saçmalığı.

gerçekten kızı mı seviyorsun, yoksa kızın senin hayalindeki halini mi? sorusunu akıllara getirir gibi.
yüreği baya baya geniş ateistlerin şaşırdığı, allah yolunda yürüyen, işi gücü olan ve boş adamlar gibi devlete direnmeyen yiğit erkektir.

namusu ve şerefi başı açık sevgilisi olanlardan çoktur.
En az kapali sevgilisini açmaya calisan erkek kadar beyinsizdir.
(bkz: sevgiliden ayrılma bahaneleri)
(bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor)
(bkz: nutellayı kim yedi)
Yani günde üç öğün sevişen ve yeni cocuk aldırdıktan sonra 'sevgilim kapanmanı istiyorum' diyen insanlar gördüm. Ah be yavrum sen once o poponu ve kukunu bi ört be cociğum.
beş vakit namaz kılınca kendini dindar kabul eden görüntü müslümanıdır, sevgiliside görüntüyü kurtarsa yeter
dinden maneviyattan bi haber .
allahım o nasıl göğüs, nasıl dudak
durmuyor kalbim, bilmiyor dur durak

Sesi tam bir dilber tam bir destan
bizim gönül alışmış tabi, herkes kezban

neyse dedim bIktIm aşktan
silinmiyor ama sanki kalbimiz taştan

bağırdI annem kapat şu bilgisayarI
kapatmam lazIm seni sevgilim, bakkaldan alacam çengelköy hIyarI
'' nerden kapaniyo bu? ''
(bkz: yanlış anlaşılan başlıklar)

(bkz: eve kız kapatmak)
kendince kızla gelecek düşündüğünü göstermeye çalışan ama asıl amacı bununla hiç alakası olmayan erkek tipidir.
tamamen özgüven eksikliğinden kaynaklanmaktadır. dinle falan alakası yoktur. kadın cinayetleri bu adamlar tarafından işlenir. insanımsı yaratıklardır.
hayır karısını kapatmaya çalışsa anlarım helalim olayları vs vs.Ama o senin sevgilin helalin değil ki mantığına sıçayım.
kapandığı zaman beyninin değişeceğini mi sanmaktadır. sevgilisi olan kadın başka birinin altına yatacaksa yine yatacaktır. burada mevzu sevgilisinin onu aldatma ihtimalini yok etmek mi yoksa yanında kapalı kız olması mı!
hepimiz sevişmişizdir kapalı bir kadınla. yani dostum sevgilini kapatman birşeye yaramaz!
sevdiği kadını isliam dinine uygun tadili erkan giydirmek isteyen erkektir. allah yolunu bahtıı açık etsin böylelerinin..