bugün

içi temiz olan erkektir. aklı fikri sevgilisinde olan erkektir. reklam yaptığımı düşünen arkadaşlara peşinen edit gerçekten vardır. yalan değil. hayalimde bile aldatmadım olm ben.
adam gibi adamdır.
mesela ben.

sevgilinin; öptüğün, kokladığın, elinden tutup dolandığın, seviyorum dediğin kızın gidip başka birini senin yerine koyup, seni aldattığını düşündüğünde aldatma fikri tüylerini ürpertmiyorsa sen zaten godoşsun demektir.

aynı şeyin kendine yapıldığını bir düşün. sikip atmıyor musun ortalığı, böğürmüyor musun günlerce, ulan benim neyim eksikti demiyor musun kendi kendine?

aldatmanın erkeği kadını olmaz moruk.

aldatmak, orospu çocukluğudur.
kendisini aldatmaya fırsat vermeyen bir kız arkadaşa sahip erkektir.
(bkz: yok öyle bi erkek)
(bkz: yok öyle bi dünya)
öyle bir erkek yoktur.
öbür dünya'da erkekleri bir sıraya dizmişler. görevli melek bağırmış ;
- karılarını aldatanlar birer adım öne çıksıııııın !
hepsi birden birer adım öne çıkmış ,biri hariç. melek onu azarlamış ;
- ulan sağır ,sen de çık.
bir erkek olarak sonuçta bu işler karşılıklıdır. eğer yapıyorsan o da yaparsa bir şey demeyecen o zaman.
yoktur. sevgilisine aldattığını yansıtmayan erkek vardır sadece.

edit: ya gerçektende aldatmayan bir erkek eksiledi 'ben varım' dercesine ya da aldatılmadığını düşünen saf bir kız.
şimdi aşk sözcüğü her ağızda sakız olduğu için çokça görülen erkek tipidir. Eğer ortada gerçek bir aşk olsaydı erkek aldatmazdı. Aldatsa bile kadın bunu bakışlarından bile anlardı.
yalan erkektir, hayalidir, ütopiktir, rüyalarda yaşar.
şerefli ve onurlu erkektir.
seviyordur.
Çok sevdiği sevdiceğini aldatmamış, hatta bunu aklından geçirmemiş erkektir. Sevdiğinin üzülmesini ve güvenini kaybetmesini hiç istemediği için yapmamıştır. Gün gelip sevdiği ondan gitse bile, sevdiğine bu acıyı ve mağlubiyeti yaşatmamış olmanın verdiği duyguyla yaşar. Ve son olarak, seven insanın aldatmayacağını bilir.
adam gibi sever sevdiğini. ne olursa olsun sevmiştir.
namuslu erkektir. namus yalnızca bayanlar için olmaz. nasıl ki sevgilisini aldatan bir

kıza kaşar deniyorsa erkekte böyledir. namusun cinsiyeti olmaz.
sevdiceğini gerçekten seviyorsa, çok rahat olunabilecek erkektir. ama bir saniyelik bile bir kuşku duyuyorsa bile bence bu erkek bu erkek değildir.
baş üzerinde taşınmayı hakeden erkektir.
sevdiği için aldatmamıştır. ama genelde aldatılıyor bu şanssız bedevi arkadaşlar. *
Adamın dibidir, aldatıpda pişman olcağına uÇkuruna, eline diline sahip olur, iradelidir, mesafenin ne olduğunu bilir. Sevginin, güvenmenin ne olduğunu iyi bilir..alkol kullanırken dikkatlidir, isterse anında sigarayı bırakır, rahat bırakın bu erkekleri.
cennette hurileri hakeden erkektir.
var mıdır böyle biri derseniz 404 not found.
aldatılan erkek olma ihtimali yüksektir.
hem çirkin hem fakir olma ihtimali yüksektir.
evlenilecek erkektir.
erkek değil "adam"dır.