bugün

Onca kıza teklif ediyorum kimse benimle evlenmiyor.

Sevgililik nedir kardeşim dolmuş gibi indi bindi mi yapıyorsunuz?

Gerçi evlenmeye cesaretim de mecalim de yok artık. Ama bekar bekar da geçmiyor hayat.

Bir yaman çelişki.
aldatmasam bile pislik cikaririm.
bir muddet sakin gidiyorsa bir seyler sorun vardir zaten.
mutlaka bir sey cikarir bir sey yoksa bile kusku yaratirim.
sonra hadi tamam buldun. kes cezami gidecek misin al buyur git.
gider de tahmin ettigim gibi.
bir sure sonra geri doner hicbir sey sormam. cevabini bildigim icin.
hadi buyur sen de yap.
korkunun ecele faydasi yok.
biricik sevgilini yolla bakalim.neler yapacak.
Aldatmayı geç herhangi birisiyle aldatma içerikli muhabbete bile girmedim.
kimse öyle romantik romantik karakterli erkek rolü yapmasın.
Bir erkek aldatmıyorsa :
ya ilişkisi daha çok yenidir.
ya korkuyordur.
yada imkanı yoktur.
aldatmak arkasindan is cevirmek aciz sinsi insanlarin eylemidir, ben acigimdir soylerim, derim ki "bak arkadasin hulya'nin bakislari pek normal degil, bizi uygunsuz vaziyette yakalarsan yanlis anlamayasin, simdiden soylemis olayim".
o zaman genctim sevgilim vardi annesi acidi mi naptim mal gibi soguk yagmur camur bu şıllıği goturup evine birakiyorum.araba da yok.zilli zevk alirdi ben it gibi islaninca eve yaklasinca orospu gibi son kez operdi. sevisirken bile oyle opmezdi.ben de nasil malim ama yagmur degil kari beni eritiyor.
bir gun anasi elinde bir seyle geldi al oglum falan dedi kurabiye yagmur suyuna banarak yedim. eve de cagirmadi anasina bak kizini al.
kurabiye de cok sekerliydi hic guzel degildi.
sonra bu bir sure bana cikamam falan dedi tam bir sıllık ama bekar evim var yine evde takilmayi sevmezdi calistigim otellerde fink atardi. kose kapmaca dusun calistigin oteldeki odadan sabah ayni yerde ise basliyorsun.her yerde sıkıstırirdi kacak gocek daha seviyordu.
sonra baktim bunun hizina yetisemiyorum baska biriyle takilmaya basladim daha agir bir kadindi o kadini gordukce benden nefret etti siktir olup gitti benden çorladigi paralarla.
Böyle erkekler var. Tek eşli yaşayan ve eşi olan kadına full saygılı olup başka kimse ile muhattap olmayan. Ama tabi bu erkekleri saysak 10 parmağın 5ini geçmez bile :-D.
Sevgili mi o ney?
Adamdır o adam.
Bol bol sıvı tüketmelidir.
güncel Önemli Başlıklar