bugün

her çıkışta evden alan, her gidişte evin kapısına kadar gelmek isteyen erkekten de iyidir. hiç ama hiç yapmıyorsa kız tarafından hödük tabiri yakıştırılacak erkektir.
gecenin bir körü de sokakta kızı yalnız başına bırakıyorsa tam hödük tabirini kullanabiliriz bunlar için.
kuşum aydınının kankası dır.
çekindiği bir şeyler olan ya da sevmeyen erkektir.
sevgilisi erkek tir. korktuğu başına gelmez.
tembel erkektir. nesilleri tükendi tabii bu erkeklerin, neyse ben yaş haddinden yırtıyorum, bizim zamanımızın erkekleri hala bu şöleni devam ettiriyor neyse ki. ama zamane kızlarına üzülmüyorum desem yalan olmaz, o erkekleri tanımadılar bu gidişle de tanıyamayacaklar.
düşüncesizdir, incitir.
bırakıp, kapısından içeri girmesini dahi umursamayan erkek kadar düşüncesiz değildir.
yıkılıp ölsün, hep aklı yukarı gelir misin lafına takılı kaldığı için, böyle bir soruyla karşılaşmadığı zaman öküzlüğün dibine vurur.
Sevgilisi kurtköyde oturuyordur.
sahiplenme duygusunu bilmeyen erkektir. kızlara tavsiye uzak durulmalı.
Döverim be ben onu . Kendini bişey sanmasın , yer tokadıdur .
Vurduruyodur vol2.
Kardeş araban olmaz anlarım da o zaman az ye de kızı taksiyle bırak eve.
Ya biz minnoşların başına bişey gelse hı?

ilk buluşmada eve bırakmayan erkeğe yol verin kızlar. Döl israfı olur böyleleri.
Erkek deneye bin şahit ister.
Diğer sevgilisinin yanına gidiyordur, zamanı yoktur. Kızmayın.
sevgilisini her gün 40km uzaklıktaki evine şahsi aracıyla bırakan erkek ile arasında bir fark olmayan erkektir.
Daha çok kıymete binersin. Her gün bıraksan o kadar değerin olmaz. Nedenini ben de bilmiyorum.
Sevgilisi tarafından eve bırakılan akıllı erkektir.
güncel Önemli Başlıklar