bugün

sevgilisinin erkek kankasının kardeş gibi olduğunu bilen özgüven sahibi erke...

şaka şaka godoşun teki olan erkektir.

görsel
sevgilisi de erkek ise sıkıntı olmaz diyecem ama sıkıntı olur efendim.
Mezhebi geniş olan erkek.
Erkek mi?
mutluluğu başka penisler de bulmasını isteyen fedakar sevgili.
Genişliği king size yataktan büyük olan erkektir. Öyle geniş erkeğin kankasi da, sevgilisi de geniş olacağından onlar açısından sorun kalmamaktadır.
http://www.incisozluk.com...emek-isteyenler-buyursun/ tek bir başlık ile açıklanabilecek eylem.
(bkz: gavat)
oğlan erkek kankasıyla belirli ve cüzi bir fiyata anlaşmıştır. net.
Bizim turk erkeginin boyle birsey yapacagini sanmiyorum bu durumda babaya bile guvenilmez amk.
(bkz: sevgilisini kız kankasıyla tatile yollayan kız)
Pfff kim yapıyor böyle bir şeyi bu ülkede. Orange country mi burası aq. Gavatfobikler dolmuş hemen başlığa, reel karşılığı olmayan bir şey üzerinden sik sik yorumlar yapıyorlar.
Sevgilisinin özgürlüğüne saygı duyan Mode...

Tabi ki boynuzludur.
malın tekidir. ulan tatile çıkayım da manitamı bi güzel sikeyim demesi gerekirken. belki de manita elden gidiyordur. filmlerde bile olmaz böylesi.
Ben tadımı aldim biraz da sen kullan demiştir. Sevgi olmadığı için hic de cinsel organında olmayan durumdur.
görsel
mervelere gidecek olan kişidir.
normal erkektir.

yobazlar anlayamaz.
https://www.uludagsozluk....kar-onu-aklından-1369200/
yeani şimdi tamam moderni çağdaşız diye takılıyoruz ama kendimden biliyorum erkeklere güven olmuyor maalesef.
3 kadeh içkiden sonra ne olacağı belli olmaz.
görsel
Belki sevgiliside erkektir.
Olağan şeyler bunlar artık.
Tabiri caizse özgüven konusunda çığır açmıştır
kendine güveniyordur, bunun gayet normal olduğunun bilincindedir. Moderndir. Isterlerse beraber aynı yatakta yatsınlar. Kız arkadaşına mı güvenmiyorsun? Denilecek erkektir. Özgüvensiz dinci yobazlar bu entryi eksileyecekler. Ama biri de çıkıp mantıklı bir açıklama yapamayacaklar. Biz gavat olalım hadi. Ama siz yobazsınız onu ne yapacağız?
güncel Önemli Başlıklar