bugün

aldatmamıştır zira hangi kız istese birilerini aldatabilecek zekaya güce sahiptir.
olması gerekenı yapan kızdır.
gerçekten seven kızdır.
her kızın ve erkeğin içinde aldatma iç güdüsü mutlaka vardır.
tek eşlilikten yana olan hanım bir kızımızdır.
osmandan sonrasını okumadığım başlık.
sevgilisine aşık olması gerekmiyor ya da muhteşem bi sevgiliye sahip olması da gerekmiyor.

bilmem bilir misiniz amma

sadakat diye bişey vardır.
ulan yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum şu trollemelere. be a*ına koyduklarım böyle yazıyosuuz yazıyosunuz sonra boynuzu yiyince gidip itiraf sayfasını s*kiyosunuz arada olan bizim kral entrylere oluyor. adamı hasta etmeyin.
boynuz yememiş bi troll beyanı. senide gümletirler kardeş merak etme.
Benim gibi gerizekalıların ortak özelliğidir. 3s kuralından haberi yoktur.
aldatmasini istiyorsaniz sevgilinizle ilgilenmeyin. hemen baskasina gider ve daha iyisi olur bu kisi sizden.
tecavüze uğrama ihtimali yüksek kadın.
yanlış ellere geçmemesi gereken bir nükleer silahtır. kölesi olunasıdır.
Neden aldatsin ki? Madem akli baskasinda insan gibi ayrilip kimi istiyosa onunla birlikte olur.
yüzüne bakılmayacak derecede çirkin bir hanımkızcağızdır.
kız arkadaşını aldatan erkekten daha merhametliir. evlenilesidir.
bir türlü ? zaten aldatmaması gerekmez mi? bu çikinlik değil sağlam karakteliliktir.
hayatta anormal karşıladıklarımız ne çok şekil değiştirdi , normal olan anormal , anormal görünen normal oldu , başlık kendini anlatıyor açıklamaya ne hacet ..
aldatma planları yapan icraate geçirmeye bir türlü teşebbüs edemeyen hanım kızdır.
belki de, sevdiceğinin her türlü öküzlüğüne rağmen vicdanlıdır ve onu gerçekten, içten seviyordur. yada tipsizdir aldatamaz.