1. 21.
    öfke kontrolü gerekli. sakin kalmanın yollarını aramalı insan.
    ... sevgikelebegi
  2. 22.
    Alkolün verdiği cesaretle basbaya kendinden bedenen güçsüz birini bilerek itmiş bunu bile savunmayın ya. Çoğu cinayet bi anlık cinnetle işleniyor aklanacak bi tarafı yok. O kız sizin yakınınız olsa adamı savunacak mıydınız hala ?
    1 ... zenosyne
  3. 23.
    Eğitim şart evet ama bu eğitim dinin kuralları gereğince ahlak eğitimi. Başka türlü olmayacak bu.
    2 -1 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 24.
    Zor kullanmışa benziyor. Umarım öğrenci sağlığına kavuşur. Öğrencilere uyarı olsun akademisyenlerden uzak durun. Her meslekten insanda katil, manyak, zalim çıkabilir.
    3 -1 ... lara croftt
  5. 25.
    o arkadaşı olacak karının sakinliğine tek şaşıran ben miyim?
    kız düşmüş. karı hiçbir şey olmamış gibi ağır aheste aşağı bakıp gene aynı yavaşlıkla telefon ediyor.
    "alo kaza oldu. arkadaşım düştü. ambulans yollayın."
    dedi muhtemelen.
    güvenlik kayıtları olmasa bunun şahitliğiyle o herif hapisten kurtulacaktı.
    benim gençlere tavsiyem. üniversite okuyacağız diye konya gibi yerlere gitmeyin. oralardaki kıytırık üniversitelerin değil araştırma görevlisi profesörü bile köklü bir üniversitenin hademesi kadar bile olamaz.
    dolandırıcılıktan hüküm giymiş, ev hapsinde ölen necmettin erbakanın adını taşıyanüniversiteden ne olur? kendi neydi ki üniversitesinden hayır gelsin.
    uzak durun uygarlaşamamışların bulunduğu ortamlardan.
    2 ... fanfan la tulipe
  6. 26.
    biz de 'lan' dedik diye terkediliyoruz.
    2 ... saint andre
  7. 27.
    Bu ülkede sevmek, sevilmek ne kadar zor.
    Okullarda uzman psikolog ihtiyacı var, her bir öğrenci tek tek rehabilite edilmeli.
    Yoksa bunlar olmaya devam edecek.
    ... profesyonel intihar bombacisi
  8. 28.
    şahıs alkollüyüm demiş, beraat. daha fazla irdelemeye gerek yok.
    o kız iyileşse bile yıllarını iyileşmek için hatta belki yemeyi, konuşmayı, yürümeyi yeniden öğrenmek için harcayacak ama alkolün arkasına sığınan suçlu birkaç ay içinde tutuksuz olarak yargılanmak üzere salıverilecek ve dışarıda hayatına devam edecek. umarım devletin veremediği adaleti içeride verirler.
    ... mavraci
  9. 29.
    Muhtemelen hiç bir ceza almayacak olandır.
    Zira kızımız gözyaşları içinde uyanıp ilk onu soracak ve tüm baskılara rağmen kendisinden şikayetçi olmayacaktır.
    Zamane kızlarımız deveye diken ................. hayat felsefesini benimsemiş olup it kopuk severler.
    2 ... tespitdirektor
  10. 30.
    Akademisyen demek aşmış, çok düzgün, çok kültürlü insan demek değil. Onların içinde de kendisini hiç yetiştirememiş barzolar dolu maalesef.
    Hostes bir arkadaşım bu yüzden 1 ay kala düğününü iptal etti. Neymiş evlenip,evde oturacakmış. Beyefendi de çapkın , dediğim dedik biriydi.

Diyeceğim o ki iyice tanımadan sevgili olmayın insanlarla. Doktor,akademisyen, müzisyen, tiyatrocu, iş adamı her şey olabilirler kariyer sahibi olmaları 4 / 4 lük insanlar oldukları anlamına gelmiyor ne yazık ki. Şimdi kız ağır yaralanmış ben ne anlatıyorum? Diye düşünüyorum. Yine de başkalarının da canı yansın istemiyorum.
    2 ... uzak diyarlarda evli barkli