1. 52.
    Sevgiyi ve sevgili olmayı ikisi de kaç yaşına gelmiş anlayamamış. Gerçek sevgiler sevgilinin tek kılına zarar gelsin istemez. Yazık.
    4 ... lara croftt
  2. 51.
    insan gerçekten hayret ediyor. bu kadınları hiç anlamadım hayatım boyunca amk. ilginç varlıklar
    1 ... kazangap
  3. 50.
    bu olaydan sonra asansör kullanmaya tövbe etmiş olup, kariyer basamaklarını merdiven kullanarak çıkacak akademisyendir.
    1 ... pactasunt servanda
  4. 49.
    Maalesef bir deve-diken korelasyonuyla daha karşı karşıyayız.

Ben evlensinler diyorum.
    4 -1 ... saint andre
  5. 48.
    Bir daha ki sefere şikayetçi olacakmış. Kesin bilgi yayalım. Tabi sağ kalıp ölmezse.
    2 ... gazeloglu
  6. 47.
    sevgilisi yüzünden yoğun bakımda yatmış ama şikayetçi olmamış düşündürücü. Kesin altında bir iş var.
    1 ... 9unkaresi81
  7. 46.
    sevgilimdir döverde severde kafası
    yarın bu bununla evlenir evliliğini kurtarmak için çocuk yapar boynuz yiyince de muska yaptı yuvamı yıkmam der.
    2 ... simgesimge2019
  8. 45.
    potansiyel katil akademisyendir. sevdiği kişiyi bile tereddüt etmeden öldürmeye çalışan birisinin, toplumda sıradan bir insana ne kötülükler edebileceği göz önüne alınırsa adamın nasıl bir canavar olduğu az buçuk ortaya çıkar.

kızın şikayetçi olmaması da farketmez, kamu davası açılmalı.
    3 ... gamoreon
  9. 44.
    Bu tip kadınlar her şeyin en kötüsüne layık. Ne hali varsa görsün.
    2 ... bir idealistin ta kendisi
  10. 43.
    irrational Man filmini izlemiş adamdır. Orada da bir akademisyen sevgilisini asansör boşluğuna itmeyi planlıyor ancak sonra kendisi düşüp ölüyordu. iyi filmdir tavsiye ederim.
    1 ... haisteoyle