1. 1.
  Mazide acı yaşamış bir insan türüdür. Kesinlikle kazık yemiştir bir dost bildiğinden.
  2 ... saraydaki deli
 2. 2.
  kendine güveni olmayan sevgili türüdür.*
  1 ... cikolata manyagi
 3. 3.
  (bkz: babana bile güvenme)
  ... higgs bozonu
 4. 4.
  arkadaşını arkadaş olarak görmeyen insandır.
  1 ... beautifuldreamer
 5. 5.
  bu devirde kimseye güvenmeyeceksin sözünü benimseyen insandır. kanımca haklıdır. daha geçen gün bir arkadaşım diğer arkadaşının sevgilisi hakkında olmadık şeyler söyledi. bunu görünce benim de bu insan modelinde olduğumu gösteriyor. ortam çok bozuldu efendim. düzgün insanlar gitgide azalıyor.*
  4 -1 ... buadamneyinnessi
 6. 6.
  ne arkadaşlar gördük sevgiliye hallenen düşüncesiyle temkinli davranan insan modelidir.
  bu modelin yeni sürümü önümüzdeki yıl çıkacakmıs bu arada. ilk modeli henüz üç yaşında bir kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum modeli klasikler arasında yerini alırken,yeni model takipçilerini heyecanlı bir bekleyişe sürüklemiştir.

  not : modelli başlıkların hastasıyım.
  ... cetregudbin
 7. 7.
  insan oğlunun özünde sakat bir canlı olduğunu ve adı sıfatı ne olursa olsun pislik yapmaya müsait olduğunu keşfetmiş insan modelidir.
  2 ... konglamere lenf nodu
 8. 8.
  eğer sevgilisini kendi arkadaşından kıskanan insan modeliyse arkadaşı tarafından siktir edilir. mesela benim arkadaşım benden kız arkadaşını kıskanıyorsa onu o saniyede siktir ederim.

  diğer türlüsü ise şöyledir. sevgilisini sevgilisinin arkadaşından kıskanıyorsa da kızın arkadaşı tarafından kız siktir edilir. mesela benim kız arkadaşım bana gelip de ya mark erkek arkadaşım senle görüşmemi istemiyor falan derse annesini bile sikerim sinirden. o derece.
  1 ... markasiz
 9. 9.
  arkadaşı bir numaralı porno seyircisi ise değil sevgilisini kendisini bile saklaması gerekir.
  1 ... mrgame
 10. 10.
  normaldir. sevgilim olsa ben de kıskanırdım mesela. şöyle ki, yakın arkadaşınızla içtiğiniz sigaradan tut, giyim zevkinize, yemek zevkinize kadar her şeyiniz benzeşiyorsa, büyük ihtimal estetik anlayışınızda benzeşmektedir, bundan mütevellit sizin beğendiğiniz bir dişiyi, onun da beğenmesi kaçınılmazdır.
  tabii dosta güven önemlidir. kıskanılsa bile belli edip, arkadaşı üzmemeli.

  benim dostum/arkadaşım yapmaz öyle şeyler diyenler için gelsin.
  (bkz: bizim büyük çaresizliğimiz)
  ... zeusuntorunupelops