1. ?.
  (bkz: sorumsuz ve orospu çocuğu)
  2 -1 ... derinlerden gelen su sesi
 2. ?.
  (bkz: o rus bu çocuğu)
  1 -3 ... fidelcastro
 3. ?.
  insan değildir, şerefsiz ve soysuzdur sadece...

  edit: gelen eksilerden anlaşılıyor ki; sözlükte çok var!
  4 -3 ... babach
 4. ?.
  (bkz: aa bu benim lan)
  (bkz: tez kellesi vurula)
  1 -1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 5. ?.
  türkiye şartlarında sevgilisini aldatan eğer kızsa: orospu. erkekse: çapkındır.
  -2 ... takino parmino
 6. ?.
  olsa olsa iri bir boynuz yemiş yazar serzenişi olur bundan.

  bak şimdi genç, insanlar çoğu zaman duygularının esiri olarak anlık hatalar yapabilir. bu ne o insanları insanlıktan çıkarır ne de soysuzlaştırır. insan olmanın özelliğidir hatalar yaparak öğrenmek. kişi hatasının farkına varır ve eğer gerekliyse * af diler. hatadan mağdur olan kişi affedip affetmemekte özgürdür haliyle.

  aldatma olayını tasvib etmek değil burada amaç, lakin hata yapan birinin de bu şekil aşağılanması hiç hoş değil. hayatınızda hiç size güvenen birinin umutlarını, istemeden de olsa boşa çıkardığınız olmadı mı? aileniz belki de sizin atom mühendisi olabileceğiniz umuduyla , sizin eğitimine zaten az olan bütçesinden büyük paylar ayırırken siz ders çalışmak yerine, sözlükte yediğiniz boynuzun geyiğini yaparak onlara bir anlamda ihanet ediyorsunuz! aynı tanımı kendiniz için de yapacak mısınız?

  insan, beşer şaşar derler. herkes hata yapar. aldatmak ta bir çeşit hatadır sonuçta. hatalı zanlı ya ilişkiyi bitirir ya da gerçekten hatalı olduğunu düşünüyorsa af diler. o kadar.

  şerefsiz soysuzluk değildir hata yapmak. hele ki insansan, duygularının esiri bir mahlukatsan, bu tip hatalar yapmaman mümkün değil.

  aldatılmanın gazıyla açılmış bu başlık aslında çok şey düşündürmüyor değil hani... karşısındakini aldatmakla ve bu yüzden şerefsiz soysuzlukla suçlayanın bir erkek olduğunu varsayalım. kız bunu aldatmış, pihii!! bi orospu olmadığı kalmış zavallı kızcağazın. erkek kişisi acaba kaç defa seksi ünlü hatunların resmine bakarak veya düşünerek masturbasyon yapmıştır? veya kaç defa sevgilisiyle sevişirken onun yerine bir başkasını anlık da olsa düşünmüştür? evet bunları yapmıştır erkek*. eline fırsat geçmediği için sadece masturbasyonla idare etmiştir. ya eline gerçekten cena ceymısın'la yatma fırsatı geçseydi ya da her kimi düşlemişse o anlarda, acaba ne kadar dayanabilirdi? ne kadar karşı koyabilirdi içindeki en temel içgüdüye? yapamazdı...
  kız fırsatı eline geçirmiş ve yapmış, erkek fırsat bulamamış eliyle idare etmiş tek fark bu. aldatmanın doğruluğu veya yanlışlığı değil tartıştığım, sadece şerefsiz bir soysuzluk olmadığıdır.

  vay anasına lan! ne çok yazmışım... umarım birşeyler katabilmişimdir ufkunuzun genişleme aktivitesine. bu kadar kör, katı olursanız, bir gün sizi de gazetelerin 3. sayfasında görebiliriz. şimdi lütfen kendinize gelin ve bana da bir bardak çay getirin.
  2 -4 ... happylover
 7. ?.
  Vadideki zambak 'ı okumalı.
  ... culsezar
 8. ?.
  (bkz: insan demişsin bu bildiğin yaratık)
  1 ... alayina sokayim
 9. ?.
  vadideki zambak'ı kıçına sokmalı.
  2 -1 ... cartoon pierre
 10. ?.
  kendini yetersiz görüp, ego tatmini arayışlarına giren, kişiliği oturmamış kimse.
  1 ... bayankulp