1. 1.
  zavallı erkektir. çünkü bağımlılık yapan saçma duygular içinde benliğiyle beraber kaybolmuş eziktir. gidip yanına iki dilber alıp sevişsene eyy gerizekalı.

  şayet sevgililerimi hiç özlemiyor, aklıma geldiği anda bile hemen iki dilber çağırıyor çatır çatır sevişiyorum. zaten her daim sevişiyorum, bunu siz de biliyorsunuz eyy ademoğlu beyinsizler.
  -9 ... guerilla
 2. 2.
  zavallı olup olmadığını sevgilisinin duygularının belirleyeceği erkektir.
  ... akvaryumdan bakan alik balik
 3. 3.
  zavallı değil asalaktır. Madem özlüyor nie sevdiğinin haberi yoktur bilinmez.
  ... homidikpufidik
 4. 4.
  en masum duyguları zavallılık olarak değerlendiren zavallıları göstermiş olan durumdur.
  1 ... tyson
 5. 5.
  zavallı olmak için sanırım eski sevgilisini özleyen erkek olmak gerekli zira sevgilisini özleyen erkeğe kim zavallı der ki ?
  ... bado
 6. 6.
  Özleyecek bir sevgilisi bile olmayanlara nispeten zavallılık derecesi düşük kişidir.
  ... importer
 7. 7.
  dünyada hiç "kimse" ne özlenmeyi ne de önemsenmeyi hakketmiyor. şu durumuna acıyan bir çok insanın olduğu erkek tabii ki zavallıdır.
  ... mukerrer
 8. 8.
  yeni bir sevgili bulmaktan aciz erkektir. yakışıklı olmadığını kendide biliyordur, eskileri özlemek ancak bir daha bulamam kaygısı güdenler için geçerlidir.
  ... sah yiyen piyon
 9. 9.
  atarlı nesilce zavallı bulunan erkektir.

  bu nesil, daha sevgilinin ne demek olduğunu dahi anlayamamıştır. iki kahve içtiğin, yatağa girdiğin kişi sevgili değildir. sevgili varlığıyla insana huzur verebilen kişidir. özlemiyorsanız zaten sevgiliniz yoktur.
  1 ... kosmayan adam
 10. 10.
  dünya'nın en zavallı insanlarından bir tanesidir. sevgilisini özlemekten öteye ihtiyaç duyar, vücudu istemsiz titrer. üşür, yorganlar sobalar yetmez.
  ... zar gana dan adam