bugün

çiçek bitkinin üreme organı olduğundan ve sevgilisine böyle bir hediye vermenin terbiyesizlik olduğunu düşünen erkektir. (bkz: bu kadar düşüncelilikte başa bela)
sevgilisi çiçek sevmeyen erkektir.
sevgilisine çiçek almayan kadına göre sayısı çok daha az olan erkektir. oysa ki sürekli eşitlik diye başımızın etini yiyenler kadınlar değil mi? ben bir kere görmedim sevgilisine çiçek alan bir kadın?
akıllı erkektir. 2 gün sonra solup gidecek olan bir bitkiye para ödemek zoruna gider. saksı çiçeği olursa ayrı tabi. bir de gidip o kadar süsletip püsletmek dahada zoruna gider. solacak lan işte 2 gün sonra. atacaksın çöpe. haa eğer üç beş sene saklayacağını bilsem botanik bahçesine çeviririm evini ama atıyorlar işte.
bunun bir de yalnızca 1 kere alan, başka almayınca da kıza "e aldım ya" diyen modeli vardır.ömürlüktür o çiçek, iyi saklayınız.*
sevgilisini üzen erkektir. eleştirirsin, beğenmezsin huylarını ama sevgilini mutlu ediyorsa bu olay, alacaksın arkadaş.
sevgilisiyle sokakta yürürken yanından hep elinde çiçek olan kızlar geçer, ardından bu erkek şunu duyar sevgilisinden "sen niye bana çiçek almıyorsun?" bunu duydun mu, sen kaybetmişsin demektir. artık kaybetmiş bir erkektir o.
sevgilisine, üzerinde onlarca çiçek deseni olan bir gecelik almayı daha uygun görmüş irkektir. Bi taşla iki kuş vurmak böyle bi şey.
herkes kadar normal olan erkektir. kapitalizme karşıdır.

(bkz: şu güzel ablama bi çiçek al be abiim) *
--spoiler--
baska birisinin sana cicek getirmesini
beklemeden
kendi bahceni yarat
ve kendi ruhunu kendin susle.
--spoiler--
en sevdiği çikolatayı alıyorsa sevgilisine kaçırılmaması gereken erkektir. çiçekler dalında güzel...
http://galeri.uludagsozlu...7ek-almayan-erkek-192629/
erkek değildir ya da sevgilisini sevmiyordur.
çünkü bir kadını çiçek kadar mutlu edebilecek çok az şey vardır. dozunu iyi ayarlarsanız yani çiçeğe boğmazsanız sevgilinizin hep kalbinde kalırsınız. odunluğun anlamı yok, üç beş kuruşluk bir çiçek ve kalbinizden geçen bir iki kelime yeter.
sevgilisine ileride çiçek bahçeli bir ev alacak olan erkektir.
Çiçekten daha işe yarar şeyler alan erkektit.
parası olmayan erkek olabilir:

biz de bilirdik sevgiliye karanfil almasını,
lakin aç idik; yedik karanfil parasını./\yılmaz güney
anormal bir erkek değildir.
şöyle sığ bir entry girdiğim için kendimden utanmıyor değilim ve bunu benden önce kimsenin yapmaması, utancımı 4'e katlıyor ama istemsizce yapmak zorundayım. özür dilerim. sadece, bu başlık altında birazdan yapacağım şeyden en az bir tane bulunması gerek bence. formalite gereği de olsa...

(bkz: sen aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmışsın)
çiçeğe verilen parayı fuzuli görür, klişe lafı da "hayatım sen zaten çiçeksin," dir.
bir demet gül aldığında çatır çatır yemesinden korkan erkektir.
Onları biriktirip toptan bir takı alma potansiyeline sahip erkektir.
akıllı erkektir. yenilir değil, eşya değil, ömrü kısa. hadi beklettin diyelim suda kaç gün bekleyecek. hadi kuruttun diyelim dökülüyor bir de tozlanıyor. bence bunlar hep müsriflik.
kafası çalışan işini bilen erkektir: (bkz: http://iliskilerokulu.blogspot.com/)
kesinlikle türk erkeğidir zira bu konuda daha odununu bulmak imkansız.
çiçekçinin önünden geçerken, "sana çiçek alayım mı?" diye sorma gafletinde bulunan ultra odun versiyonları da mevcut bunların. * *
cicek almayan erkek, amaci belden asagi olunca cicek alan standart turk erkegidir.