bugün

(bkz: sana ellerimle yemek yaptım deyip tost getiren kız)
yemeği ocağa eğilerek yapar, hem göze hem damağa hitap ederim diyen kız tatlılığıdır.
ben değilim!
sakın yürümeyin.*
(bkz: gel beni al al beni)
Ben mantı açmıştım en sevdiği yemek diye... Baya baya kafama çemberi bağlayıp kolları sıvayıp açmıştım.

Üstelik istanbul'da yaşadığı için onları kurutup göndermekle uğramıştım bir de.

Keşke ben yeseydim göndereceğime.
o minnak elleriyle hazır çorba bile yapsa içerim net.

sahiplenen kızlar gelsin.
Kocasına yemek yapan kadın tatligi diye bi sey yok degil mi?

Sevgili olunca çiçek böcek, karınız olunca evden ırak.
Yemek yapma tamam da sevgilisi kismi sıkıntı iste.

Acikinca hazir manti alan kizlar icin ev de manti acan kizlari uzduler haseki.

Ya ben bu isin bolumunu okuyorum. Dort sene lisans egtimi aliyorum. Onume cer cop koy iyi kotu bir tabak cikaririm. O kiz tatliligi nerde allasen. Bizim bolumun kizlarinin yarisi yalniz da.
verilen sevgiyi fazlasıyla hakeden kız tatliligidir.Iyi kötü farketmez eli degsin yeter denilir..
Saka maka erkegin kalbine giden yol gercekten midesinden gecmektedir bu yuzden olan tatliliktir.

Siz eve bir gelirsiniz en sevdiginiz tatliyi ya da yemegi yapmis hazirlamis oraya sonra da boynunuza atliyor.. Allah iste o an onu yerim. Ters ceviririm onu evin icinde bas asagi dondururum o da ciglik atar.

Neyse sonuc olarak gercekten sevdigin kiz bunu sana yapiyorsa onu uzme sahip cik hep sev sev.
(bkz: Onu var ya yiyerim)
karşımıza çıkaydı öyle biri eyiydi.. bizdeki anca tavuk dönere burun kıvırsın..
MK hayatı. Biz kıro arkadaşlarımıza yapalım. Onlar mal gibi yesinler bi eline sağlık demesinler.

Millet sevgilisine yapıyor üstüne kıymeti biliniyor. Vay be..
Olsa da yapsak dediğimdir.
sucuklu yumurta yapanı var sabahları..
ama ah işte olmayınca olmuyor hocam..
ben de istediğim yemeği yapabiliyorum çünkülüm..
Hacı ben kendi yemeğimi yaparım hatta abartır sanat yaparım yemekle.
Ben sevgilime yemek yaparım, güzel sevişsin, arayıp sormasın, trip yapmasın yeter. Bizim çiçek abla var müthiş yemek yapar ama biz çiçek abla istemeyoh, dişi isteyoh.
Neresi tatlılık anlamıyorum. Ay ben sevgilime yemek yaptııaaam o da bayıldııııuuuğ. Bence bütün kızlar yapmalııııuuğ. Yavrum o tatlılık evlenince dert olacak sana. Bir gün de dışarıda yiyelim diye zırlayacaksın yeri gelecek. Beyler siz de tatlılık görecek başka bir şey bulamadınız mı. Ya midenizle ya pipinizle hayatta tatlılık arıyorsunuz.
inanmayın terk edileceksiniz.
olsaydı yapardık elbet.. bilmediğimiz yemek yok yapacak kimse yok.. bu nasıl hayat.
Vardır öyle bir tatlılık. Kuskus diye bir yemeği bile sebepsiz amaçsız sevdiren eylemin tatlılığıdır.
sevgililik müessesesiyle münasebet kurduğum tüm hanım arkadaşlarımdan daha iyi yemek yapıyordum. yemişim onların tatlılığını.
yemek yapmayı bilen kızdır.
ilerde kendi evime çıkarsam salata yiye yiye marula dönüşecem.
görsel
yemede yanında yat tarzında bir kızdır. yaptığı yemeye puan veririm.
görsel
Ponçiktir lakin sevgilisine yemek yapan erkeğin ponçikliği yanında sönük kalır.
Erkekler daha tatlı oluyor.