bugün

her zaman sevgilisinin kalbini kazanacak olan erkektir. toplum genelinde birliktelikler çoğu kez yalan yüzünden bozulmaktadır. birçok erkek kendinde olmayan vasıfları söyleyerek, hep kaybetmişlerdir. olduğun gibi görünürsen, kaybeden değil kazanan olursun.
sevgilisine deli gibi aşik olan erkektir.
feyzalınası insandır.
sevgilisine yalan soylemeyen erkek ---> Ara
sonuç ---> Aradığınız terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı.
eğer varsa ve hala yaşıyorsa ayakta alkışlamak istediğim insan evladıdır.aynı zamanda insanın kendisine "peki neden bana denk gelmiyor?" sorusunu da yöneltmeden geçemediği hadisedir.
kesinlikle yalan söylüyor olan erkektir.
nitekim her ayrılığın sonucunda yalancı ilan edilecek erkektir. yalan söylerse baş tacı olacaktır muhakkak.
sevdiğiyle bir ömür boyu birlikte olabilmek yolunda büyük adımlar adan kişidir.
Önemli olan yalan söylememekten çok, yalan söylemeyi gerektirecek hal ve davranışlarda bulunmamaktır.

yoksa adam gelse yanıma, "sevgilim ben dün gece seni aldattım, yalan soyleyemem, kusura bakma." dese ne olur? o adamın dürüstlüğünü yerim ben.
candır.
bunu diyerek bize yalan söyleyen erkektir.
ilişkisinin temellerini sağlam atmış,kendisi gibi karşısındaki insandan dürüstlük bekleyen erkektir.zor değildir; evliliğin temeli budur,başarmak zordur, bu yüzden de kadınlar böyle davranan erkeklere hayrandır.
tek kelime ile salaktır. terk edilince görürüm ben onu.
yeni başlamıştır aşkı tazedir daha,böyle kelebekler kuşlar böcekler hatta pop müzik bile dinleyebildiği dönemdir.. o dönemlerde kıyamam ben aşkıma,yalan söylemiyciğim tarzı yaklaşımları vardır.. hele aradan bir sene geçsin de.. o kadar kolay söylemeye başlar ki.. artık sevgilisi de alışır buna.

(bkz: yalan söylesem başım ağrımaz)
(bkz: biri benden mi bahsetti) *
sevgilisine saygı duyan erkektir. sevendir. değer verendir.
kendi doğruları ile yaşıyan erkektir, gizlisi saklısı yoktur, ilişkilerinde her olayı yaşamak prensip olmuştur, yaşamak istediyi gibi olan kişidir.
(bkz: adam gibi adam)
bildiğin öküzdür. yapmaması gereken hoş davranışlar içindedir. evet hoş davranışlar ama bir erkeğin bu kadar hoş olmaması gerekir. evet sayın toroğlu kendimden biliyorum.

bir kızı güzel buluyorsanız kendinize saklayın, kız arkadaşınızın yanında asla ama asla güzel bulduğunuzu söylemeyin kudurur, delirir, kırmızı pelerin gören armadillo misali üstünüze gelmeye başlar. bir şey yaşamışsanız ve vicdanınız bunu kız arkadaşınıza söylemeden rahat etmeyecekse bir 9 milimetreklikle vicdanınızı ortadan kaldırın. çünkü eğer söylerseniz vicdanınızın sesinden kat be kat yüksek bir ses her nefes aldığınızda size salak diyecektir unutmayın unutturmayın.
-sevgilim bugün gay ilişkiye girdim ben!
-neeeeeeyt? heeeeeeyt?
-evet sevgilim. biliyorum kızıyorsun ama sana yalan söyleyemem biliyorsun.
-canın sağolsun ozaman!
(bkz: hem gay hem dürüst)
saygı duyulası erkek. ama işi de zordur ha.
Yalan soylemekte uzman olan erkektir. Boylece bu kategoriye girer. O kadar uzmandir ki yalan soyleyen kisilerin vucut diline onlarda hic rastlamazsiniz.Sevgilisi de yalan soyledigini anlamaz
Maldır. Karsi tarafta ters tepkiye neden olur. (bkz: ben)
Genel olarak yalan söyleyemeye yalancı denip yalan söyleyebilen insanı anlayamadığımızdan kesinlikle hepimizden daha kolay iyi yaalan söyleyen erkektir.
Vardır.
ama zamanla söylemeyi öğrenecektir çünkü ilişkinin sağlığı için bazı şeyleri saklaması gerektiğini anlayacaktır.
büyük yalanları tabi ki tasvip etmiyoruz ancak bazı ufak yalanlar hayat kurtarıyor bunu kabul edelim...
sevgilimden başka herkese yalan soyleyebilirim ama ona yalan soyleyemem. bana guvenmiş, benimle her şeyini paylaşmış bi insan o. kuçuk bir yalan da olsa içim rahat etmez.