bugün

var böyle dallamalar.. vakti zamanında beni "sadece arkadaş" olarak gören dünya güzeli bir kız vardı.. köpek olmuştum uğrunda fakat o uzun süre küs oldukları bir dönem (kızın anlattığına göre kendisini aldatmış bu arkadaşımız üstelik sürekli de kızı dövmekteymiş) barışmak için(!) kendisine tecavüz etmeye bile kalkmış bir öküzoviçe tapıyordu..

dayağa şiddete körü körüne karşı olan biri olarak bu olay hatırıma geldikçe acaba Nietzsche* haklımıydı diye.
bu hayat böyle işte seven sikilir siken sevilir..
yine açıldı lan bu mevzu.
çükü kesilesi adamdır.
Uzuun uzun zaman önce internetten tanıştığım sonra arkadaş olduğumuz bir kız vardı. Ne zaman aramızda aşk anlamında bir şey olacak olsa sürekli biliyorsun ben tecavüze uğradım "şey değilim" derdi. Ve geriden gözlemlediğim kadarıyla bu olay kızın hayatını yavaş yavaş mahvediyor. (bkz: olum yapmayın böyle şeyler)
belki kızın tecavüz fantezisi vardır onu gerçekleştirmişlerdir, hayır gördüm böylesini sapık değilim.
sevgilisinin yapma aşkım bugün aybaşılıyım demesine rağmen bu uyarıları dinlemeyen erkektir.
orospu çocuğudur.

tecavüz eden iki orospu çocuğu eksiledi.
(bkz: iffet)
Terkedilmesi gereken bir sapik.
hic bir ceza almayacak hatta sikime dassagima diyerek gerine gerine gezecektir bu pust.

edit:: ulan pustun biri var galiba kizmis basmis eksiyi pezevenk...
fazla türk filmi izlemiş olması muhtemel erkek. bildiğiniz gibi türk filmlerinde kadın, tecavüz eden kişinin olur.
erkeklikten çok "adam mıdır ?, insan mıdır ?" sorularının sorulması gereken kişidir, şahıstır yaratıkdır.
Hayatının hatasını yapmış olan erkektir, kızın akrabaları tarafından çok farklı işkenceler ile karşılaşacaktır.
sapıktır. tecavüz suçtur, cezası ağırdır.
(bkz: ironi)
Seviyordur niyeti ciddidir. Ortada bırakmaz. *
(bkz: entry nick uyumu)
Tecavüz eden yerlerini kesmek lazım.
sevgilim değil mi tecavüz de ederim diyen erkektir.