bugün

"tayt giyip ortalarda dolaşan taşlara bakacağıma kendi sevgilim giysin ona bakarım" diyen erkek modeli.
kendi elleriyle giydiriyorsa pek bir zevkli olacak durum... ya da sevgilisinin giyim tarzına karışan tiptir...
sevgilisinin ayaklarını da yıkıyordur bu kesin.
yemeğini elleriyle yediriyordur. ayakkabılarını da bağlıyordur. saçlarını tarayıp banyo dahi yaptırıyordur. bezini bağlıyordur. yakında nüfusuna da alacaktır.
kısa eteği rüzgarda uçarsa diye etek altına tayt giydiriyor olması en yüksek ihtimal olan erkek.
turban taktirandan pek farki yoktur. ikisininde secim meselesidir.
şort giyerek gezmesine izin veren erkekten evladır. tunik tarzı götü kapatan bişeyle spor şekilde giyilebilir, büyük konuşmayalım başımıza gelmesin.
en doğru erkek tipidir. kızın iradesi var amk ne isterse onu giyer. kapansa laf açılsa laf. size kalsa yaşamasınlar yahu!

(not: ayak yıkamıyorum. izmirli de değilim.)
Üstüne bir de benim erkek arkadaşım hiç takmaz öyle şeyleri aa seninki izin vermiyor mu? Gibi tepkiler veren sevgiliye sahip erkekimsi tiptir.
amk liselileri bıkmadınız şu sikik muhabettlerden, siktiğim gerizekalı beyinsizleri.
adam gibi adamdır.gereksiz kıskançlık triplerine girmez.
Adam gibi adamdır.

Sayıları umarım artar.
sevgilisinin götüne bakılmasından rahatsız olmayan erkek tipidir. modernim diye geçinir bir de böyleleri yazık...
kızın poposu güzel ne yapayım. giyme mi diyeyim.

taş gibi kız millet tabi bakıyor.
bence kimse kimsenin giyimine karışmasın çünkü bazı kızlar o kadar taş gibiki o taytı giyip bütün heryerlerini ortaya döküyorlar insan delirecek gibi oluyor off.
Bence dünyanın en seksi giysisi. Tabi kasa güzel olmalı. Sevgilim olduktan sonra bence problem yok. Herkes bakar ama bi tek ben gereğini yaparım. Oyna devam.