bugün

Abla da uğruna köpek olunacak bir şeye benzemiyor, ben daha güzelim valla.
teknolojinin hızla ilerlediği su günlerde kendi benliğimizi korumalı ve kaybetmemeliyiz.
iki meme için insan kendini bu durumlara düşürmemeli abi. böyle fantezi yerin dibine batsın.

hayır orospu çocuğu bir dizlik tak bari asfaltta masfaltta nasıl yürüdün o çıplak dizlerle.
Sevgili değildir de o köledir.

Kölesini tasmayla gezdiren erkekler de var. Cinsiyetten bağımsız bir durum bu.

Avrupa'da yaygın olduğunu duydum arkadaşımdan. Yani sabah sporu yaparken tasmayla kölesini gezdiren birilerini görmeniz an meselesi.

Yaşamadık fantazi bırakmıyor teresler.
Bizim türk sahipler kölelerine fatura ödetip ev işi yaptırırken, yabancılar kölelerini sokaklarda evcil hayvan gibi gezdiriyorlar.

Bizimkilerin köleyi aşağılama yöntemi bile ucuz. Allah kahretmesin, geriliyorum sürekli.

işte bu yüzden gelişemiyoruz ve bu ülke böyle böyle beyin göçü veriyor.
rezil ötesi bir durumdur.
bütün erkekler bu fotoğrafa bakınca yerin dibine girmiştir.
şu an yüzüm kızardı.
görsel

Sağlıklı gıdalar satan bir dükkanda çekilen fotoğraf, “Erewhon’da bugün çekildi” notuyla Twitter’da paylaşıldı ve fotoğraf 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Erewhon, organik, yerel ve sürdürülebilir gıda ürünleri satan lüks, sağlıklı gıda mağazası olarak tanınıyor. Mağazada bulunan diğer müşteriler ise siyah mini etek ve çizme giyen kadınla ve peşinden tasmayla dört ayak üzerinde gelen partnerini gördüklerinde muhtemelen biraz şaşırdı.

Görüntülerden kısa süre sonra gizemli kadının kimliği de ortaya çıktı. Kendisine “Sahibe Lark” adını veren kadın Daily Dot’a konuşarak “Yalnızca biraz meyve suyu almak istemiştim. Kölem ve arkadaşlarımla birlikte dışarıda video çekiyor ve alışveriş yapıyordum. Sonra Erewhon’da durduk. Çok sayıda kamera ve ilgi üzerimizdeydi” dedi.

https://www.mynet.com/sup...kip-gezdirdi-110106623731