bugün

muhtemelen sevgilisinin sol framedeki cinsel içerikli başlıkları okumasını istemeyen maço erkektir. ben sana veririm cinsel içerikli bilgiler demek istiyordur.
delikanlı adamdır, kralına giderdir. ayrıca uğruna sözlük hesabını kapatıyorsa, kız onu çok sevmektedir. önce kralına giderdir, sonra da evliliğe giderdir; delikanlı bu kızı yarı yolda bırakmamalıdır.*
birbirlerinin hayatına sürekli müdahale eden sevgililerdir.. özellikle erkek tarafından kıza baskılar halinde ve peyderpey gelişen olaylar zincirinde oluşur..

sevgili olunca tüm kılık kıyafet, yürüyüş, konuşma, hatta yürüdüğü yola bile kendinde karışma hakkı elde ettiğini zanneden sevgilidir.. 'seni sen olarak olarak sevmiş' fakat sen olmaktan çıkarmaya doğru yüz tutmuş bir yola doğru yol aldırır..

birliktelik sürecinde ufak tefek karışmalardan iyice yol aşılır, baba evinde geleneksel sıkı bir baskıyla büyümüş kız için pek sorun olmaz, o zaten türkiyede kadın olmak ne demek öğrenmiştir çoktan.. asıl sorun daha kişiliği ön plana çıkaran güven temeli üzerine kurulmuş aileden bir kıza yaptığınız baskılar size zamanla tabiri caizse yol, su elektrik olarak geri döner.. bunu da zamanla anlarsınız ne yazsak boş şu an..

genellikle kendine özgüveni olmayan kişiler tarafından abartılarak yapılan uygulamadır.. sırayla facebook hesabını kapattırır, tüm sitelerdeki üyeliklerini iptal ettirir, hatta msn şifresini isteyen sevgili moduna daha tanıştığınız 2.haftada girer, bu kim şu kim gibisinden sorular sorar.. hoşlanmadığı isimleri, ya da kafasında en küçük bir nokta kalan kişileri derhal sildirir.. hadi onu geçtim daha sözlük ne bilmeden, sözlükteki hesabını da sildir diye höyküren sevgilidir..

nedir bu türk kızlarının tipik türk erkeginden çektiği anlamam. esaret içinde bir baba evi niye? kızsın cünkü.. sevgilin olur her bir şeyine karışır senin kafan yoktur cünkü düşünemezsin sen kızsın!! o erkek! herşeyi bilir!! peh peh peh bırakın bu işleri allahınızı severseniz..

tanım; çok bilmiş 'tipik turk erkegi'..

edit; bir de son notları vardır bu erkeklerin sana güveniyorum hayatım onlara güvenmiyorum.. seni çok seviyorum ondan gibisinden alakasız cümleler kurarlar. yuh diyorum ne alaka?
Sevgilisinin bu kız düşürülen yerde yazmasını istemeyen gavoş olmayan erkektir.

KalmaDı böylesi .sss