bugün

içtenliğin bokunu çıkarmış adamdır. sevgilisini çok sevse bile bu dedikleri yüzünden bir gün terk edilebileceğini bilmez.
sevgilisi orospu olan adamdır.
yatakta çokça söylenen bir sözdür.

çok garip değildir.
pezevenk olması ihtimali yüksektir. değilse, anında terkedilmesi gereken adamdır.
ironik adamdır.
belki de sevgilisi "küfretmek sana yakışıyor" dediğinde çok çok yanlış anlamış adamdır.*
aklı selim genç asla sevgilisine böyle konuşmaz. konuşursa yanlışlıkla bile olsa asla göremez.
sevgilisinden nasıl bir tepki alacaktır bilinmez. çünkü öyle şeylerle karşılaşıyorum, öyle ilişki hikayeleri dinliyorumki; olmadık şeylerle sonuçlanıyor. bu da onlardan birisi olabilir, beni anlayan anlamıştır zaten.

hatta bu ilişki hikayelerini dinlediğim zaman "gerçekten bir ilişkiye hazır mıyım" diye sormadan edemiyorum kendime.

edit : ama sonra diyorumki : "bu gördüklerim belkide tamamen kandırmaca ve beni test ediyor" zaten bugüne kadar ne başardıysam bu dediğim sayesinde başardım. eğer bunu demeseydim bugünlere gelemezdim.
yağmurlu bir ortamda bu repliği söyleyip hemen akabinde de kızın dudaklarına yapışırsa çok iyi bir romantik film olur.
orospuyu bir sevme sıfatı olarak kullanan anadolu insanıdır.
ağzına ayak yiyecek er kişisi sözüdür.
+seni seviyorum ulan orospu!
+hoşt ulan! Bana bir gecelik para verdin diye sahibim mi oldun lan!?
görsel
Dirty talk seviyordur.
ayrılıktan sonra iki gün üzülür sonra ise kaybının olmadığını fark eder. gerçekten bir o.pu ile beraber olmuşsa tabi... (bkz: orospu ruhlar)
+ biz.. biz yapamayız cengiz
- neden hiç mi etkilenmedin benden ?
+ o bir gecelikti cengiz hem çok sarhoştuk
- ben değildim
+ olmaz cengiz hem ben kimseye bağlanamam senden sonra 3 kişi daha oldu
- olsun lan olsun işte seviyorum ulan seni ,orospu seviyorum işte
bende seni seviyorum gavat cevabını bekler.
kişilerin diyaloğuna göre değişir aslında. sevgilisine "orospum, göt solucanım" diye hitap ediyorsa belki, bu olay da partneri rahatsız etmeyecektir.
sevgilisi tarafından aldatılmışı muhtemel olan adamdır.
tez vakitte terkedilmesi gereken adamımsı mahlukat. Yatakta dahi söylenmez abi saçmalamayın nolur.
kendisi de erkeğin orospusu olan kişidir. tencere yuvarlanıp kapağını bulmuştur.
ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan adamdır. harbiden ne yapmaya çalışmaktadır ?
adı mecnun olabilir.
kesinlikle iltifat ediyordur. başka birşey düşünülemez.
çok sevdiği arkadaşınada gavat diye hitap edendir.
güncel Önemli Başlıklar