1. 1.
    içtenliğin bokunu çıkarmış adamdır. sevgilisini çok sevse bile bu dedikleri yüzünden bir gün terk edilebileceğini bilmez.
    5 -1 ... beyaz zenci 25ctm
  2. 2.
    sevgilisi orospu olan adamdır.
    3 ... disci degil dis hekimi
  3. 3.
    yatakta çokça söylenen bir sözdür.

çok garip değildir.
    3 -2 ... necati bilader
  4. 4.
    pezevenk olması ihtimali yüksektir. değilse, anında terkedilmesi gereken adamdır.
    1 ... emma bovary
  5. 5.
    ironik adamdır.
    1 ... uber alles
  6. 6.
    belki de sevgilisi "küfretmek sana yakışıyor" dediğinde çok çok yanlış anlamış adamdır.*
    1 ... poisonx
  7. 7.
    aklı selim genç asla sevgilisine böyle konuşmaz. konuşursa yanlışlıkla bile olsa asla göremez.
    3 ... dedektif
  8. 8.
    sevgilisinden nasıl bir tepki alacaktır bilinmez. çünkü öyle şeylerle karşılaşıyorum, öyle ilişki hikayeleri dinliyorumki; olmadık şeylerle sonuçlanıyor. bu da onlardan birisi olabilir, beni anlayan anlamıştır zaten.

hatta bu ilişki hikayelerini dinlediğim zaman "gerçekten bir ilişkiye hazır mıyım" diye sormadan edemiyorum kendime.

edit : ama sonra diyorumki : "bu gördüklerim belkide tamamen kandırmaca ve beni test ediyor" zaten bugüne kadar ne başardıysam bu dediğim sayesinde başardım. eğer bunu demeseydim bugünlere gelemezdim.
    1 ... sentius55
  9. 9.
    yağmurlu bir ortamda bu repliği söyleyip hemen akabinde de kızın dudaklarına yapışırsa çok iyi bir romantik film olur.
    1 ... ai virus
  10. 10.
    orospuyu bir sevme sıfatı olarak kullanan anadolu insanıdır.
    1 -1 ... saksafonkafa