bugün

(bkz: beta) dır.
(bkz: gavat)
Trabzon'da denenmesi ölüm riski taşır.
dayak yeme riski, sevgilisini zararsiz laf obeklerinden koruma gudusune ustunluk saglamistir.

burda artistlik yapanlar sevgilisiyle geceleyin bi bagcilara gitsinler bakiym, "abi beni sik" derken bulurlar kendilerini.
Pragmatist erkektir. Diğer açıdan bakalım; birincisi bir kadının yanında bir adam varken birileri laf atıyorsa muhtemelen bulunulan yer ve insan kalitesi hayli aşağıdadır. Böyle bir durumda laf atanlara yanıt vermek yerine ortamdan dikkatlice uzaklaşmak en akla yatkın olan tavır ve davranıştır. Ya da bir kadının yanındaki adam görüntüsü itibariyle fazla pasif bir duruş sergiliyordur, bundan güç alan tipler de o adamın gururunu kırmak için böylesi bir tavra giriyorlardır. Yine mantıklı olan uzaklaşmaktır. Veya kadın görsel anlamda aşırı davetkar bir görüntü sunuyordur ve yanındaki adam bundan rahatsız olmayan ''meriç'' olarak tarif edilebilecek bir karakterdir ki bu durumda adamın yapacağı bir şey yoktur zira ''meriç''ler ne kadına laf atılmasından ne de kadının davetkar görünümünden rahatsız olurlar.
Ölsün daha iyidir.

ilk önce sevgili güvenlikli bir yere yerleştirilir sonra sayılarına bakılarak.

10 kişiye kadarsa kendiniz dalarsiniz 10 kişiden fazla iseler destek kuvvet çağırırsınız ciğerlerini sökersiniz hepsinin...

Bu işin rajonu budur.
Korkaktır. Ulan benim kız arkadaşıma yan masadan esmer 4 kürt baktı tek başıma kafa tuttum hepsine aq ne bakıyon lan dedim hepsi tırstı onlarda yürek varsa o vakit bana bir tane vururlardı bak ben onları ne yapardım.
Her laf atana haddini bildirecek olsak memlekette insan kalmaz. Orospu çocuklarıyla muhattap olup vakit kaybetmeye lüzum yok.
önce laf atan insan sayısına bakılır sonra sevgilinin güvende olup olmayacağına bakılır. sorun olmayacaksa kavgaya tutuşulur. eğer olay büyümeye yakınsa ve polis karakoluna yakınsanız sevgiliniz polisi ararken korumaya odaklanın.
yok o kadar olmaz.
en kötü ihtimalle girip dayak yiyip çıkman gerekir.

racon rulez.
Annesinin gece süt içirip masal okuyup uyuttuğu kuzucuktur.
güncel Önemli Başlıklar