1. 291.
  Ölsün daha iyidir.

  ilk önce sevgili güvenlikli bir yere yerleştirilir sonra sayılarına bakılarak.

  10 kişiye kadarsa kendiniz dalarsiniz 10 kişiden fazla iseler destek kuvvet çağırırsınız ciğerlerini sökersiniz hepsinin...

  Bu işin rajonu budur.
  -3 ... kel insan
 2. 290.
  Erzurum'da öğrenci olması muhtemel erkektir.
  Şöyle ki; orada bir çift gören barzolar birkaç kişi olmalarından cesaretle laf atarlar. Erkek bişey derse kızı da döver ve belden aşağı söverler. Bizzat şahit oldum. O günden sonra muştasız çıkmadım kız arkadaşımla. Çok şükür başıma gelmedi ama birkaç kişiye karşı koyamazsınız hem dayak yersiniz hem de kız arkadaşınız da tek kalmış olur. Bir de viyaklarsa psikolojik olarak bitersiniz. En iyisi hepsinin plakasını alıp sonra dişlerini ellerine vermektir.
  1 ... bal ayisi
 3. 289.
  Pragmatist erkektir. Diğer açıdan bakalım; birincisi bir kadının yanında bir adam varken birileri laf atıyorsa muhtemelen bulunulan yer ve insan kalitesi hayli aşağıdadır. Böyle bir durumda laf atanlara yanıt vermek yerine ortamdan dikkatlice uzaklaşmak en akla yatkın olan tavır ve davranıştır. Ya da bir kadının yanındaki adam görüntüsü itibariyle fazla pasif bir duruş sergiliyordur, bundan güç alan tipler de o adamın gururunu kırmak için böylesi bir tavra giriyorlardır. Yine mantıklı olan uzaklaşmaktır. Veya kadın görsel anlamda aşırı davetkar bir görüntü sunuyordur ve yanındaki adam bundan rahatsız olmayan ''meriç'' olarak tarif edilebilecek bir karakterdir ki bu durumda adamın yapacağı bir şey yoktur zira ''meriç''ler ne kadına laf atılmasından ne de kadının davetkar görünümünden rahatsız olurlar.
  ... ericclapton
 4. 285.
  dayak yeme riski, sevgilisini zararsiz laf obeklerinden koruma gudusune ustunluk saglamistir.

  burda artistlik yapanlar sevgilisiyle geceleyin bi bagcilara gitsinler bakiym, "abi beni sik" derken bulurlar kendilerini.
  1 ... 81tw15e
 5. 284.
  Trabzon'da denenmesi ölüm riski taşır.
  ... aboskal
 6. 284.
  (bkz: gavat)
  -2 ... dimitri ivan0v
 7. 283.
  (bkz: beta) dır.
  ... dodiyez1
 8. 280.
  Köpek olmadığının bilincindedir.
  ... tenete
 9. 280.
  En doğrusunu yapan erkektir,bir ay sonra birbirlerinin arkasından atıp tutacakları için ,aileniz ve karınız dışında bakin sevgili değil "eşiniz " kimse için hayatınızı tehlikeye atmaya gerek yok. Bu ülkede adalet yok bir mal kadın yüzünden canınızı yolda bulmadınız.
  2 -1 ... arsiyan
 10. 281.
  ılıktır. azdan az çoktan çok lan hayırdır ?
  -1 ... rocksuperstar