bugün

çarpık ilişkilerin erkeğidir.

(bkz: ensest)

o5 edith piaf: tanım.
kız arkadaşı onu kızdırmış olabilir.
ağzına bir tane çarpılası erkektir.
idam edilmelidir.

yok artık daha neler.
tanım: sevgilisine kızım diyen erkektir.

kazığa oturtulmalıdır.

malmısınız olum ne var bunda?

not: forum chat tarzı entryler silinmesin. türkiye çöl olmasın.
ileride sorun çıkmaması için itiraf edilendir. kızmış adam rahat bırakın üstüne gitmeyin lütfen efendim. sevgilisi için sorun olmayacaksa bize bok yemek düşmelidir.
nefret edilen erkek türlerinden sadece biridir.

bir ilişkide saygıyı en başta hareketler ve sonrasında hitap etme şekli belirler. yıllar var ki; çıktığım hiçbir erkek bana kızım diyemedi. bundan sonra da hiçbir insan evladı diyemez. dedirtmem, ben kendime babamdan başka hiç kimseye kızım dedirtmem. o kadar.*

ayrıca; sevgilisine kızım diyen erkeğin ağzına kürekle vurulsun kampanyası düzenleyelim. bence güzel olur.
kurt cobain'den filan etkilenmiştir. my girl my girl don't lie to me filan diyor ya. gayet normal yani. evladım demiyor.
(bkz: where did you sleep last night)
dangalak erkek türü.
rahatsız edici bir sözdür. karşı tarafın sinir katsayısının artmasına sebep olabilir.
ilk duyduğunda garip gelip, alıştığında rahatsız etmeyen hitap şekli.
bazılarının hoşuna gidebilmektedir.
-necla sana bişey söylemem lazım.
-dinliyorum ekrem.
-kızım.
-ekrem onu benim söylemem lazım.
-hee. o son shot'ı atmayacaktım ya.
cilve ve nazları arkada bırakmış bir çiftin samimi muhabbeti. her an sevgili gibi davranmanın bir manası yoktur.
Sevgilisini oldukça benimsemiş samimi bir erkeğin hitabıdır. Artık onlar sevgiliden de ötedirler.
Kişisine göre hoşuna gitme ya da gitmeme kavramı değişir. Ancak gayet samimidir. Zaten bu kadar samimi ve içten olabiliyorlarsa kızım da der, yavrum da der, bebeğim de der. Aman der işte sevgilisi değil mi adamın.
Artık arada saygının kalmadığının, birbirlerini sadece idare etmeye çalıştıklarının açık göstergesidir.
Sinirlenmiş sevgilidir.
Ilginc bir sekilde cekici gelen soylemdir. Kızım lafini tanimadigin biri derse cok itici oluyor fakat samimiyetin olan birinden duyunca hos gelebiliyor.
Evlenmeye az kalmıştır.
(bkz: çocuklar duymasın haluk)
güncel Önemli Başlıklar