bugün

canına tak demiş erkektir.* bilmeyenin yardıracağı* erkektir.
velhasıl candır o adam seviyordur ve canı yanmıştır.**
(#13861521)
hiç bir zaman mutlu olmaması gereken erkektir.
erkeğin cehaletinden, yaşadığı ortamdan, ailesinden dolayı olur genellikle evrim geçirmiş öküz tipi de olabilir.
ağzı çok bozuk olan ve sevgilisine hak ettiği değeri vermeyen erkektir. hele ki o küfürleri yerken kız ağzını dahi açmıyorsa, evlenmelidir o kızla. tabi kız ne kadar dayanabilecekse...
-seni çok seviyorum benimle evlen !
-hayır.
-ağzını yüzünü sikerim senin şimdi bak beni sinirlendirme ulan !

not: yaşanmış.
Kalite yoksunudur. Derhal uzaklaşılması gerekir.
Edit: eksileyen şahıs/lar küfürbaz mısınız acaba?
sinir sorunu vardır. günlük hayatta çok sakin, anlayışlı, eğlenceli gibi özellikleri kendinde barındırsa bile bir an gelir gereksiz yere bağırıp çağırabilir.
Hayvandır.
ilişkinin kalitesini ve birbirine olan saygıyı azaltan bir harekettir .
şöyle düşünün. bir insan ya da en azından bir erkek olduğunuzu hayal edin.

babanızı kaybettiniz. mezarının başında saatlerce ağlamaz mısınız ? onu kurtaramayan doktorun boğazına yapışmaz mısınız ? elinize geçeni kırıp parçalamak istemez misiniz ?

peki ya sevdiğiniz kız ? seviyorsun değer veriyorsun hatta onun sevgisine paha biçemiyorsun. saçma yada makul bir nedenle senden ayrılmak istiyor seni üzüyor ya da seni doğduğuna pişman ediyor. belki ölmüyor ama kaybediyorsun. bir daha babanla konuşamayacaksın, ama bir daha onunla da konuşmayacaksın.

soruyorum, en yakınınızı kaybettiğinizde agresif olmuyor musunuz ? sevgiliniz sizin kalbinizi söküp gittiğinde nasıl sakin kalabilirsiniz ? ağlayarak mı ? susarak mı ?

ben değil milyonlarca erkek benim gibi. aşk gibi bazı farklı duygular, bizi agresif yapıyor. kaybetmeyi kabullenemiyoruz. babam ölürse o hastaneyi yerle bir ederim dimi ? peki biri beni böyle paramparça edip giderken agresif davranmak küfürler savurmak çok mu haksızca ?

biz erkekler kolay kolay ağlayamıyoruz. tepkimizi belki şiddetle gösteriyoruz. ama kızlar gibi kankalarıyla dertleşip gece gündüz ağlayan canlılar değiliz biz. sevgimiz de nefretimiz de gözümüzden düşen damlalarda değil, ağzımızdan çıkan kurşun gibi sözlerde, kırdığımız bardaklarda, tekmelediğimiz taşlarda, yumrukladığımız duvarlarda.

bunu da sevdiğimiz için yapıyoruz. farkımız da belki bu.
Dirty talk diye bişey var. Bunun gereği olarak, zevki kamçılamak için söylüyorsa zararı yok. Bilakis sevildiği de bi gerçek.

Aksi halde fiziksel olduğu gibi duygusal şiddete de karşı olmak gerek.
dayaklık erkektir.
ödüle boğulması gereken irkeklerdir.

görsel

büyük ihtimal ile trafikte falan haksız olduğu halde camı açıp ana avrat söven hemcinsi olunca onlara karşı pek bir sessiz kalmaktadırlar.
la insan kız arkadaşına küfür ederse o ilişkide ne saygı ne sevgi kalıor be.

iğrenç bir durum. esas olan, hadi adam orospu çocuğu, kadın da bu küfürleri yiyip kalıyorsa o da ayrı bir orospu olduğu anlamına geliyor.

tencere yuvarlanır kapağını bulur.

reziller.
görsel
aciz şerefsizin tekidir. o noktaya geldiysen terk et orayı sakinleş öyle gel.
ilişkinin anında bitmesine neden olması gereken eylemdir.Küfür iyi bir şey değildir.
belki sevişiyorlardır, bilemeyiz.
Basittir.

Hakkında ikinci bir kelimeyi bile sarf etmeye değmez, tü!
Normal bir durum.
(bkz: dirty talk)
görsel

sevgilime yatakta mezhepçi sol çomar kılıçdarist atatürk düşmanı seni demeden duramam allah affetsin.

siz siz olun böyle şeyler yapmayın gençler.

daha büyük küfür mü edilir?

her tek kale maç sonrası pişman oluyorum böyle ağır hakaretler ettiğim için ama iş işten geçmiş oluyor.
güncel Önemli Başlıklar