bugün

(bkz: korkulacak kadın)
"seninle evlenmek istiyorum" mesajını vermeye çalışan kızdır. sonu genelde hüsranla bitecek ve kızımız er kişi tarafından bırakılmanın acısıyla demet akalın moduna bürünecektir.
ayrilmaktan usenip, erkegin onu terketmesi icin uyguladigi ufak bir yontemdir.
taşrada sıkça rastlanan, bir sözlüğün fenomen tabiriyle kezban olmaya aday keko kızımız.
okula halay çekerek giden, slam verdim düğün gününü belirleyelim modu ile yaşayan kızdır.
sevgilisine karıcım diye mesaj atan erkekler de bulunmaktadır efendim.
kocası olunca ona ne diye mesaj atıcak acaba diye düşündüren kız.
(bkz: denyo)
ayda yılda bir söylenebilecek ama her daim olduğunda iğrençleşecek sözdür.
eğer sevgilisi ile ciddi bir ilişkisi varsa, ve sevgilisi de ona dönem dönem karıcım diyorsa, bu o çiftin özeli olmakla birlikte kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. eğer nadir olarak kullanılıyorsa insanın içini kıpır kıpır eden masum bir sözcüktür ama sık sık kullanılıyorsa anlamını yitirip, sıkıcı hale gelebilir.
ama sevgili mesafeli ise ve sizi çok da sallamıyorsa, ilişkiniz sadece sosyal aktivite amaçlı ise, kesinlikle kullanılmaması gereken özel bir kelimedir.
koca iyi bişey olsaydı adı koca değil gonca olurdu denilesi kız.
tekmeyi yemeyesine ramak kalan kişi türü... nesli halen devam etmekte ve aşırı dozda üremeye maruz kalan bir türdür... elden geldiğince yaklaşılmamalı, görünce yere yatıp, ölü taklidi yapılmalıdır...