bugün

kısa zamanda terkedilecek erkektir.
hödüktür öküzdür . halbuki deseki tatlım hadi spora gidelim ,koşalım ,tırmanalım ,ter atalım ;sevgilisi daha güzel yöntemler bulabilir zayıflamak için. hem iki tarafta memnun olur *
sevgilisi de ona "sende biraz kilo alsan uzasan fena olmaz lan erkeğim" derse 2-1 öne geçmiş olur.
"aslında aldat beni." diyen erkektir o.
egosu zayıf kendinle uğraşmayı yediremediği için karşısındakine saldıran erkektir.
fil gibi hatuna sahip erkektir. ben biliyorum böyle birini.
hemen ayrılınması gereken sevgili türüdür. olduğu gibi kabul etmiyecekse hiç olmasındır.
(bkz: ayrılmak üzere olanlar)
halen her gün söylüyorsa korkulmaması gereken durumdur çünkü bir gün söylemeyecek ve zayıf bir kadın bulacaktır.
düşünülenin aksine sevgilisini çok seven erkek olabilir. kilo problemi olan sevgilisinin sorunları dış görünümü geride bırakıp yerini sağlık sorunlarına bırakmıştır ve erkek sevgilisinin vazgeçemediği alışkanlıklarından vazgeçmesi için elinden geleni yapmaktadır belkide.
(bkz: sözlükte bulunan şişman kızları avlama yöntemleri)
Terkedilmeyi hakeden erkektir. Seviyorsan her haliyle seversin, bunlara ne gerek vardır?
Öküzün,odunun tekidir efendim. Hele de böyle her gün her gün söylüyorsa dahada bir öküzdür. Bu laftan sonra kişi herhalde psikolojik bunalıma girer. Ha ama gelse sevgilisinin zayıflamasını istediği halde kırılmasından korktuğu için dese ki "sevgilim spora yazılayım diyorum kasta yapmış,geliştirmiş olurum birlikte mi yazılsak ne dersin ?" o bambaşkadır.
sevgiliyi olduğu gibi kabul etmek varken olmasını istediğiniz hale büründürmek saçmalıktan başka bir şey değildir.
gidip kendine zayıf bir sevgili bulması gereken ya da sevgiliyi olduğu gibi kabullenmesi gereken erkektir.
o kız niye sevgili agacım hala onla. niyeti belli genconun. kusura bakmayın ama eşşeklik kızda. ki dürüst olalım kim istemez öyle manita.