bugün

fakir bir erkektir.
kazandığı para ile ancak geçinebilmektedir; ya da geçinmek dahi başlı başına bir problem halini almıştır.
ama seviyordur, sevmiştir çok.
hatta;

''cebimde yoktu,
gönlümden verdim.'' demiştir çoğu zaman.

asıl seven erkektir. cebinden değil; gönlünden harcar çünkü.
fakirdir ve "sana kendimi getirdim" der...
5 yıl önce başıma gelen hadisedir. gurur yapıp param yok diyememiştim...
sevgililer günü çok saçma bir gün sadece sevgililer gününde mi birbirimizi seveceğiz hem hediyeyle ölçülmez ki benim sana olan sevgim gibi bahanelere sığınması muhtemeldir.
en büyük hediye kendisidir zaten. *
parasi olmayan veyada karar veremiyen erkektir.

Karsisindaki kiz gercekten erkegin parasinin olmadigini biliyorsa ve "hediyeye ne gerek var.. hem her hediyede paraylami satiliyo. bi kagida yazicaklarindan guzel ve degerli hediye olabilirmi" diyebiliyorsa erkek erkek o kizi birakmasin. Eline aldigi kagida icini dokup neler hissettigini anlatsin.

parasi olan erkeginde durumu cok kolay olmayabilir. Her alinan hediyeyi iyi niyetten dolayi begenmese bile cok begenmis gibi yapan kizlara zaten helal olsundur. Cevresel faktor ve yetisme tarzlarindan dolayi erkek romantik veya ince olamiya bilir. bu tip erkegide boyle sevmek lazim. Sahsen ben 2007 deki bi resmimizi arkadasima gondermistim. photoshoplamisti. Bastirip cerceveletip karima bir kutu parfumle goturucem. Benim gibi bir klasik okuz hediye alabiliyorsa her tur okuz ve erkek hediye alabilir veya yapabilir.

not: cok isterseniz benden bile taktik alabilirsi

edit: sana bile niye eksiliyosun diye sormiycam. aksine oneri sunucam. eline alicagin en buyuk hediye deri onarici sabun. tercihen dove.
ayın 7sinde yatan parasını dayanamayıp yiyen erkektir.
güncel Önemli Başlıklar