bugün

bu gün bağcılar - zeytinburnu tramvayında gördüğüm maldır. öyle milleti dinleme gibi huyum yoktur aslında, fakat hakaret edildikçe dikkatimi çekmiştir muhabbet. lavuk sevgilisine iki laftan birinde gerizekalı, mal, aptal gibi cümleler sarf ediyor kız da kızıyor bu duruma haliyle "ben gerizekalıyım sen ileri zekalısın dimi emre?" diyerekten. ben de gülüyorum tabi ufaktan bu emre denen şahsiyet ne kadar gerzek adammış kardeşim ya, kızın abisine "abaza, mal, dangalak" gibi cümleler sarf etmeyi de adet edinmiş kendisine tabi kız da bu duruma gülüyor bi bok dediği yok yakında anasına babasına da küfür eder bu lavuk ona da bi bok demez amına kodumun kızı. hatta bunu siksen gıkı çıkmaz o cinsten bi kız,lan tipine baksan hiç hakaret edicek tipi de yok çocuğun yani o derece sikindrik bi tipi var. ama şaşıyorum bu duruma kız nasıl olur da o çocuğa siktir git lan senin hakaretlerini mi dinlicem demedi. belki de en dayanamayıp bu gece mesaj atar bitirir ilişkiyi gibi duruyor. bitirse nolur bitirmese nolur taş çatlasın 18 yaşında ikisi de daha toylar. yani demek istediğim bu memlekette böyle öküz oğlu öküzler oldukça böyle de kezbanlar oldukça gelecek nesil pek hayırlı görünmüyor.
Sevgi, sevgilinin mutluluğunu istemektir. ayrılınca mutlu olacağını düşünüyorsa, bırak ayrılsın denilebilmelidir.
BiZim kıZlarımızın bayıldığı hayvanımsı erkek türü.