bugün

istanbul Sarıyer de yaşanan durum. 1 çocuk annesi kadın yatmadan önce Mavişim, benimki babasıyla kavga ediyor, sonra ararım diye yolladığı mesajı sevgilisine değil kocasına gönderdi. sonra ne mi oldu?

mesajı alan koca karısının boğazına sarıldı öldü diye bıraktı. polisi aradı. olay yerine gelen polis ve sağlık ekibi kadını kalp masajıyla hayata döndürdü.
mesaj sadece "mavişim benimki babasıyla kavga ediyor, sonra ararım" ise kadın sonuna kadar inkar edebilirdi yolu açık sonuçta.
mavişim de ne varmış? arkadaş, kardeş vs herkese söylenebilir.

he kadın şerefsizlik yapmış o ayrı. olan adama olacak yazık..
artık adamdan şikayetçi olarak hapse attırır. daha sonrasında sevgilisiyle rahat rahat sevişebilir kadındır. erkekler de mal olmasın arkadaş. aldatılmak gayet doğal bir şey. ayrıl kurtul. hee devlet ona nafaka ver diyor bir de. işte buradan erkeklere seslenmek gerekli. devlet sizi korumuyor arkadaşım. evlenmeyin niye evleniyorsunuz ki?
''ay kocacığım, bizim kezban var ya ona attım. bugün bir işimiz vardı o yüzden'' diyerek kurtarabilecek kadındı.
kocası çıkınca kaldığı yerden devam eder efendim. çok yazık!
yarrağa yan basmak tabirinin canlı örneği olan kadındır.

(bkz: yarrağa yan basmak)
ebesinin amını tersten maviş maviş görecekmiş ki, ucuz kurtulmuş. allah kocasının yüzüne bakmış da ölememiş. yoksa mahkemede insan yerine konulacaktı orospu.

mavişim ne la bu arada? avatar karakterli bir adama mı veriyordu acaba?
muhtemelen telefon rehberinde ikisi de kocacim diye kaydedilmis oldugundan gerceklesmis trafik kazasi. Muhtemelen koca mavisi taniyordu ki kadin kiviramadi yoksa benim bildigim herhangi bir kadin ne yapar eder kurtarirdi bir yalanla durumu.
kadin erkek farketmez, insan olan aldatmaz! ihanet büyük serefsizliktir! eger ihanet eden erkek taraf olsaydi, kadin kocasinin bogazina sarilip bogmak yerine, çocugunu da alir giderdi. diger tip kadinsa, 'erkektir yapar' diyip katlanmaya devam ederdi.
çikan sonuç: erkek her halti yerken normal, kadin o halti yerse anormal karsilayan bir cemiyet mevcut. not: bunu anlamicak kadar gerizekali hödük olanlar, gönül rahatligiyla eksileye bilir!
güncel Önemli Başlıklar