bugün

27 bin lira 30 bin olsa 6000 euro eder...louis vouitton´un ana mağazası paris´te ben o zamanki kız arkadaşımla vitrinden çantalara bakarken en pahalı çanta 7500 euroydu...kadın bana "eğer ilerde zengin olup da bana böyle bir çanta alırsan, seni öldürürüm" demişti. ben de "almam zaten" demiştim.

özenti piçlerin hayalidir o. bizim gibi ayağı yere basan adamlara gelmez. öyle bi çantaya da hiç bi kadının ihtiyacı yok, sadece eminaanım gibi görmemişlerin ihtiyacı var.

frau merkel´in meşhur çantasının paparazziler 25 euro değerinde olduğunu ortaya çıkarmışlardı, iki sene önce falan, herkes afferin lan kadına demişti.
ıssız bir adada aç susuz bırakılması gereken mahlukattır.
ne büyük ayıp
vay onun halinedir.
Afedersiniz ama erkek degil yikik bir erkektir.

27 bin lira benim elimin kiri, o parayi veremeyecek olan erkek ben erkegim demesin.

Tam bir yikiklik abidesi ya.
Beymen'deki tasarım harikası olan olağanüstü çantayı alamayan erkeğimsidir. Bakın 27 bin liraya inmiş ama buna rağmen alamayacak olan erkek varsa yaşamasa da olur.

%48 Keten,%48 Pamuk,%4 Poliüretan olup; Çıkarılabilir zincirli, omuz askılı, kulplu, Klips kapatmalı, boncuk işlemeli, 1 adet iç cepli gibi özelliklere sahip bu çantayı sevgilisini mutlu etmek için alamayan erkekten hayır gelmez kızlar.

https://www.beymen.com/p_...-keten-canta_581761_10019