bugün

az göndermiştir.
Onu sikme niyetindedir.

Edit: yalansa yalan deyin amk!
ilk dikende terk edecek erkektir aynı zamanda.
100 tane gül isimli kızı nerden bulmuş merak ettiğim kişidir. Ayrıca kızsa ve sevgilisine 100 tane gül gönderdiyse o çocuk onu güllerden biriyle aldatır net.
kesin hatunu becermeyi kafaya koymuş it herif yol yapıyor. olum o kadar masrafa değmez lan. iki bira içir yeter. şunu bilin olum bu romantik takılanların alayı fos. onlarda benim gibi tek amacı hatunu yatağa atmak. arada ki fark ne? ben direk isterim o romantik ayağına yatar ve sonuca öyle ulaşmak ister. sonuçta herkesin amacı aynı. bence zaman kaybı.
neden 101 değil diye trip yiyecek erkektir.
Bunlar yüzünden kadınlar bukadar nazlı tripli hiçbirşeyi beğenmez oldu. Arkadaş sen ne ayaksın, ne ayaklar peşindesin?
(bkz: orospu çocuğu)
sevilesi erkektir, bir kiz net 100 gule size asik olma kivamina gelir, mayhos olur.
Gülün tanesi 5 lira olsa iyi para vermiştir enayi dediğim durum.
Romantıktır , bıze denk gelmez kı .
1'i bulduk 100'ü kaldı.
saftır, seviyordur. ama gerçekleri gördüğünde verdiği gül parasına yanacaktır.
işi bilmeyen ya saf ya da kro erkektir. Zira gül ve benzeri çiçeklerde kadınlara daima tek sayıda gönderilir. öğrenemediniz bir türlü şu işleri.
vurduruyodur.
Aldatilinca kafasini duvarda parcalayacaktir.
tanesi 5 tl olan gullerden aldiysa 500 tl bosa gitti.
Diğer erkekler tarafından yok edilmesi gereken erkek. Beklentileri yükselten kavas. Bunu duyan kezbanlar bak onun sevgilisi ona değer veriyor diye başlarlar.
Dayağı yiyecek erkektir. 100 gül alan erkek ev bütçesini nasıl idare etsin, böyle müsriflik mi olur. O parayı güle vereceğine gitsin kasaptan kuzu kuşbaşı alsın ölümüne yeriz. *

Edit: sevgili denmiş. Ben yazımı ileriye yönelik yazmıştım oysaki, neyse sağlık olsun.
gereksiz erkektir. sevgisine karşılık bulamayan erkektir.
bana da göndersin ya.
Evlenme teklifi filan ediyordur umarım.
baldır o ya. öpücüklere boğulur.
1 veya 3 tanesi daha anlamlıdır. 100 tanesi değersizleştirir.
Göndermek yerine bahçe alınması daha mantıklı. Ben öyle yapardım şahsen. Sevdiği tüm çiçeklerin fidanlarını alırdım.

Çiçekleri seven insan, insanı da sever.